HomePiłka nożnaVictor Osimhen skradł show. Murowany faworyt do bramki sezonu [WIDEO]

Victor Osimhen skradł show. Murowany faworyt do bramki sezonu [WIDEO]

Źródło: X/beINSPORTS_TR

Victor Osimhen strzelił pięknego gola przewrotką w meczu pomiędzy Galatasaray a Antalyasporem (3:0). Bramkę nigeryjskiego napastnika udostępnił profil “BeIN SPORTS” na X.

Victor Osimhen przewrotka

X/beIN SPORTS

Osimhen uderzył z powietrza

Victor Osimhen był bohaterem jednej z najdłuższych sag transferowych w letnim oknie. O podpis napastnika rywalizowało wiele klubów z Europy. Sporo mówiło się również o możliwych przenosinach do Arabii Saudyjskiej. Ostatecznie nowym klubem 25-latka zostało tureckie Galatasaray. W zespole 34-krotnych mistrzów kraju oprócz zawodnika Napoli występują takie gwiazdy jak Hakim Ziyech, Mauro Icardi oraz Dries Mertens.

W meczu 9. kolejki Super Ligi Galata zmierzyła się z Antalyasporem. Pierwszą bramkę na Antalya Stadium zdobył w 10. minucie Icardi. Argentyński super strzelec podwyższył prowadzenie podopiecznych Okana Buruka po zmianie stron. Jednak ozdobą spotkania było fantastyczne uderzenie Osimhena w doliczonym czasie gry. Ziyech dośrodkował z rzutu wolnego, a futbolówka została podbita przez jednego z rywali. Napastnik wypożyczony z Napoli tylko na to czekał i po chwili popisał się przewrotką. Dla 35-krotnego reprezentanta Nigerii to trzecie trafienie w tym sezonie. Warto dodać, że w szeregach gospodarzy wystąpił Jakub Kłuźiński. Wychowanek Lechii Gdański zapisał na swoim koncie 26 minut.