HomePiłka nożnaNiesamowite uderzenie reprezentanta USA [WIDEO]

Niesamowite uderzenie reprezentanta USA [WIDEO]

Źródło: CBS Sports Golazo

Reprezentacja Stanów zjednoczonych zmierzyła się z Meksykiem w finale Ligi Narodów CONCACAF. Tuż przed przerwą niesamowitym uderzeniem popisał się Tylor Adams.

USA-Meksyk

IMAGO / ZUMA Wire

Liga Narodów CONCACAF

To międzynarodowe rozgrywki organizowane od 2019/2020, w których występuje 41 męskich reprezentacji z federacji krajowych Ameryki Północnej. W historycznej, pierwszej edycji rozgrywanej na terenie USA, zwycięzcami okazali się właśnie zawodnicy gospodarzy. “Jankesi” pokonali w finale Meksyk, a trzecie miejsca zajął Honduras.

Stany Zjednoczone i Meksyk spotkały się również w finale tegorocznych rozgrywek. Drużyna Gregga Berhaltera i tym razem okazała się lepsza. W Arlington w Teksasie po końcowym gwizdku kibice zgromadzeni na AT&T Stadium mogli świętować pokonanie sąsiadów z północy (2:0). Wynik spotkania otworzył Tylor Adamsy, a decydujący cios zadał w 63. minucie gry Giovanni Reyna.

Fantastyczne uderzenia Adamsa

To właśnie bramka zawodnika A.F.C. Bournemouth obiegła internet i zachwyciła fanów piłki nożnej nie tylko na terenie Ameryki Północnej. 25- latek zdecydował się na potężny strzał zza pola karnego, a Guillermo Ochoa mógł tylko oprowadzić piłkę wzrokiem.

Legenda Juventusu, prywatny ochroniarz Zidane’a i kolekcjoner czerwonych kartek. Oto nowy trener Milika i Szczęsnego