HomePiłka nożnaKuriozalny samobój w wykonaniu reprezentacji Turcji. Co oni tu narobili! [WIDEO]

Źródło: TVP Sport

Reprezentacja Turcji przegrywała z Portugalią 0:1 i starała się odrobić straty. W pewnym momencie podopieczni Vincenzo Montelli sami narobili sobie problemów. Kuriozalną bramkę samobójczą zdobył Samet Akaydin.

Akaydin samobój

Screen: TVP Sport

Kuriozalny samobój Turcji

Reprezentacja Portugalii zgodnie z przewidywaniami była zdecydowanie lepsza od Turcji. Zawodnicy prowadzeni przez Roberto Martineza rozpoczęli strzelanie w 21. minucie. Do siatki po podaniu Rafaela Leao trafił Bernardo Silva.

Turcy chcieli szybko odrobić straty, ale to im się nie udało. Co gorsza, sami narobili sobie jeszcze więcej kłopotów już siedem minut po straceniu gola. Gdy wydawało się, że po niedokładnym rozprowadzeniu akcji przez Portugalczyków obrońcy zażegnają niebezpieczeństwo, wtedy stało się coś zupełnie niespodziewanego. Samet Akaydin nie porozumiał się z bramkarzem i wpakował piłkę do własnej bramki. Wystarczy tylko spojrzeć na to trafienie samobójcze stopera Fenerbahce.

Dla Akaydina jest to ósme spotkanie rozegrane w narodowych barwach. W reprezentacji 30-letni defensor debiutował w listopadzie 2022 roku. Jego premierowym meczem dla drużyny prowadzonej wówczas przez Stefana Kuntza było wygrane 2:1 starcie z Czechami.

Starie Turków z Portugalczykami ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:0. Trzecią bramkę dla zespołu Roberto Martineza zdobył Bruno Fernandes. Pomocnikowi Czerwonych Diabłów asystował Cristiano Ronaldo.

Niedzielne emocje w Ekstraklasie wystartowały. Puszcza Niepołomice i Cracovia wymieniają się ciosami [WIDEO]
Widzew Łódź ma w swoim składzie drugiego Dzeko. Z tym musi zmierzyć się każdy napastnik
Były reprezentant Polski pod wrażeniem Lecha Poznań. “Absolutnie wszystko tu gra”
Juventus złoży ofertę za napastnika. Złe wieści dla Arkadiusza Milika!