HomePiłka nożnaTrent Alexander-Arnold odpalił rakietę. Specjalność zakładu w wykonaniu Anglika [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

Trent Alexander-Arnold strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania Finlandia – Anglia w Lidze Narodów. Wicemistrzowie Europy wygrali 3:1. Nagranie przedstawiające uderzenie wychowanka Liverpoolu udostępnił Polsat Sport na X.

Trent Alexander-Arnold rzut wolny z Finlandią

Screen: X/polsatsport

Trent Alexander-Arnold odpalił rakietę

Trent Alexander-Arnold rozpoczął mecz z Finlandią w nietypowej roli, ponieważ trener Lee Carsley oddelegował go na lewą obronę. Trzy Lwy zamierzały zmazać plamę po porażce z Grecją na Wembley (1:2) i już w 18. minucie objęły prowadzenie. Do siatki trafił Jack Grealish. Goście zaprezentowali się jednak przyzwoicie na tle wicemistrzów Europy, a ich postawa została wynagrodzona za sprawą gola strzelonego przez Arttu Hoskonena (piłkarza Cracovii). Ostatecznie Anglia zanotowała pewne zwycięstwo w Lidze Narodów.

Na szczególną uwagę zasługuje druga bramka dla Synów Albionu. W 74. minucie do rzutu wolnego podszedł Arnold, który popisał się fantastycznym uderzeniem i tym samym zanotował 9. trafienie ze stałego fragmentu gry w karierze. Wychowanek Liverpoolu zdobył przy okazji czwartą bramkę w narodowych barwach. Liczba jego występów na poziomie reprezentacyjnym to 32 spotkania.

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy
Real Madryt dokonał remontady. Wielki wieczór Viniciusa na Bernabeu!
PSG z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów. Było blisko sensacji [WIDEO]
Arsenal skromnie wygrał z Szachtarem! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]
Real Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie
Borussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)
Bayern Monachium straci kluczowego piłkarza? Niejednoznaczna wypowiedź gwiazdy!
Piłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]