HomePiłka nożnaTomaszewski ostro o zachowaniu fanów Legii. “Trzeba z tym skończyć!”

Tomaszewski ostro o zachowaniu fanów Legii. “Trzeba z tym skończyć!”

Źródło: Super Express

Kibice Legii Warszawa na swoją inauguracje sezonu Ekstraklasy przygotowali gigantyczną oprawę poruszającą temat imigrantów. Jan Tomaszewski na łamach “Super Expressu” wyraźnie skrytykował zachowanie fanów “Wojskowych”.

Oprawa kibiców Legii generuje kontrowersje

Podczas sobotniego meczu Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin fani gospodarzy wywiesili ogromną oprawę poruszającą temat migracji. Zdjęcia momentalnie obiegły Internet generując duże zasięgi – zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Różne postacie zabierają głos w sprawie tej sytuacji – mocny komentarz dorzucił także Jan Tomaszewski.

— To jest też problem, że to przynosi nam no niezbyt przychylne opinie w świecie futbolu. Z tym trzeba po prostu skończyć! Legia w ostatnich latach, niech Pan sobie obliczy ile straciła na tym, że była ukarana przez UEFA za różnego rodzaju ekscesy… Oni by mogli naprawdę kupić Lewandowskiego czy Messiego – przyznał Jan Tomaszewski, cytowany przez “Super Express”.

Legia Warszawa wygrała 2:0 sobotnie starcie z Zagłębiem Lubin. “Wojskowi” przesunęli szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą dwóch goli w końcówce spotkania. W 86 minucie pierwszą bramkę zdobył Rafał Augustyniak. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry z kolei podwyższył prowadzenie Luquinhas. Zagłębie od 52 minuty grało w osłabieniu za sprawą bezpośredniej czerwonej kartki dla Michała Nalepy.