HomePiłka nożnaMueller nie odpuszcza Marciniakowi. Niemiec wbił szpilę Polakowi

Mueller nie odpuszcza Marciniakowi. Niemiec wbił szpilę Polakowi

Źródło: Fabrizio Romano

Thomas Mueller wciąż pamięta o kontrowersyjnej sytuacji z końcówki meczu Bayernu Monachium z Realem Madryt w Lidze Mistrzów. Po starciu z Wolfsburgiem cytowany przez Fabrizio Romano piłkarz wrócił do decyzji podjętej przez Szymona Marciniaka.

Thomas Mueller

Associated Press

Thomas Mueller nie może się pogodzić z tym, co zrobił Szymon Marciniak

Choć od starcia Bayernu Monachium z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów minął prawie tydzień, o tym spotkaniu wciąż jest głośno. Wszystko przez kontrowersyjną decyzję Szymona Marciniaka w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry. Polski arbiter przerwał akcję Bayernu, ponieważ dopatrzył się milimetrowego spalonego. Oznaczało to, że w świetle przepisów interwencja VAR – która w tej sytuacji była bardzo potrzebna – nie mogła mieć miejsca. Po meczu jednym z najbardziej sfrustrowanych piłkarzy był Thomas Muller. Legenda Bayernu zabrała głos zaraz po ostatnim gwiazdku.

Po meczu z VfL Wolfsburg Mueller miał jeszcze jedną okazję do uderzenia w Szymona Marciniaka. Nawiązał do sytuacji z 18. minuty spotkania. Bryan Zaragoza pokonał bramkarza “Wilków” Koena Casteelsa, lecz po interwencji VAR gol został nieuznany. Wszystko odbyło się zatem zgodnie z obowiązującymi zasadami. W wywiadzie dla stacji DAZN Mueller nie gryzł się w język.

– Tym razem sędzia liniowy nie podniósł chorągiewki. To zdecydowanie poprawa względem tego, co działo się w środę. – powiedział.

Po bramkach Lovro Zvonarka i Leona Goretzki Bayern Monachium pokonał VfL Wolfsburg 2:0. Piłkarze prowadzeni przez Thomasa Tuchela zrobili duży krok w stronę wicemistrzostwa Niemiec. Zaklepią sobie miejsce na drugim stopniu podium, jeśli w sobotę zremisują z Hoffenheim. To dla Bayernu marne pocieszenie. 33-krotnemu mistrzowi Niemiec nie udało się osiągnąć żadnego z zakładanych celów. W Bundeslidze lepszy okazał się Bayer Leverkusen, a do finału Ligi Mistrzów w kontrowersyjnych okolicznościach awansował Real Madryt.

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!