HomePiłka nożnaDemolka w Betclic.1 lidze! Bruk-Bet bezlitosny dla Chrobrego [WIDEO]

Demolka w Betclic.1 lidze! Bruk-Bet bezlitosny dla Chrobrego [WIDEO]

Źródło: Własne/TVP Sport

Bruk-Bet Termalica Nieciecza bardzo pewnie wygrał na wyjeździe z Chrobrym Głogów 4:0. Kapitalne zawody rozegrał 19-letni Wojciech Jakubik, który zanotował dublet.

Bruk-Bet Termalica

Goście zdemolowali Chrobrego

Piłkarze z Małopolski znakomicie rozpoczęli sezon od pokonania na własnym obiekcie spadkowicza z Ekstraklasy – Wartę Poznań. Do Głogowa, piłkarze Marcina Brosza jechali jako zdecydowany faworyt co potwierdziło się podczas trwania boiskowych wydarzeń.

Pierwsza połowa nie wskazywała nic na tak wysoką wygraną Bruk-Betu. Na Dolnym Śląsku działo się bardzo niewiele i oba zespoły schodziły na przerwę przy bezbramkowym remisie. Jednak po wznowieniu gry na murawie grała już tylko jedna drużyna. Do zwycięstwa walnie przyczynił się 19-letni Wojciech Jakubik, który ustrzelił dublet. Młodzieżowiec zaprezentował się znakomicie i zgłosić akces do miana najlepszego gracza kolejki. Dzięki tej wygranej, Bruk-Bet awansował na fotel lidera notując bardzo obiecujący start.

Kulesza wesprze kluby poszkodowane w powodzi. Podał konkretną kwotę
Tuchel go wypychał, Kompany ubóstwia. Niedoceniana gwiazda znów rządzi w Bayernie
Z Bayernu Monachium do Betclic 1. Ligi. To może być ciekawy transfer beniaminka!
David Raya niczym Szczęsny! Kapitalna parada bramkarza Arsenalu [WIDEO]
Historyczny gol Yamala! Nawiązał do rekordu kolegi z drużyny
Hansi Flick chwali Lewandowskiego po meczu z Monaco. Zwrócił uwagę na jedną rzecz