HomePiłka nożnaErik Ten Hag: Brentford pragnął punktów bardziej niż my

Erik Ten Hag: Brentford pragnął punktów bardziej niż my

Źródło: Sky Sports

Manchester United po emocjonującej końcówce zremisował z Brentford 1:1. Erik Ten Hag ocenił postawę swojego zespołu w pomeczowej wypowiedzi dla Sky Sports.

Erik Ten Hag

PA Images / Alamy

Jest niedosyt

Sobotnie starcie na Gtech Community Stadium długo kazało czekać na emocje. Tych nie zabrakło jednak w doliczonym czasie gry. Kiedy Mason Mount zdobył gola w szóstej minucie doliczonego czasu gry, wydawało się, że nic już nie odbierze trzech punktów ekipie z Old Trafford. Było jednak inaczej, ponieważ zaledwie trzy minuty później Kristoffer Ajer zapewnił remis gospodarzom i po ponad stu minutach gry oba zespoły podzieliły się punktami. Głos na temat spotkania zabrał Erik Ten Hag.

Jeśli prowadzisz, zwłaszcza w takim momencie, nie możesz tego oddać. Jesteśmy mocną drużyną i powinniśmy dowieźć to zwycięstwo do końca. To rozczarowujące – powiedział Ten Hag.

Popełniliśmy pewne błędy, w niektórych sytuacjach powinniśmy zachować się inaczej. Wyrównanie było zupełnie niepotrzebne. Może nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, wydawało mi się, że Brentford pragnął punktów bardziej niż my – dodał.

Mimo wszystko szkoleniowiec dostrzega pewne pozytywy w grze Manchesteru United na przestrzeni ostatnich tygodni.

Od stycznia jesteśmy coraz bardziej stabilni i konsekwentni. Zawsze będziemy walczyć do ostatniego gwizdka. Końcówka sezonu może być naprawdę ciekawa – zakończył Ten Hag.

W swoim następnym spotkaniu w Premier League “Czerwone Diabły” zmierzą się z Chelsea. Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 21:15 na Stamford Bridge.

Superkomputer stawia sprawę jasno. Oto drużyna, która wygra Ligę Mistrzów!
Niebiescy górą w derbach! Ruch minimalnie pokonał GKS Tychy [WIDEO]
Zbigniew Jakubas uderzył w… Wisłę Kraków. Jaśniej się nie da!
Kosta Runjaić czaruje we Włoszech. Z 0:2 do 3:2 i Udinese jest liderem Serie A
Raków będzie miał jeszcze jednego nowego zawodnika? Trwają testy sportowe
Kolejny trener klubu Ekstraklasy może stracić pracę? “Najbliższy mecz będzie kluczowy”
Klub miliardera zgłasza się po Nicolę Zalewskiego. To może być hit!
Reprezentant Polski nagrodzony przez znany klub. Duże wyróżnienie!
Fala krytyki po ogłoszeniu cen biletów na Ligę Konferencji. Kibice Legii wściekli