HomePiłka nożnaSzymański już pokazał się Mourinho. Ładna asysta przy golu Dzeko [WIDEO]

Szymański już pokazał się Mourinho. Ładna asysta przy golu Dzeko [WIDEO]

Sebastian Szymański już w pierwszym meczu Jose Mourinho na ławce trenerskiej Fenerbahce Stambuł miał udział przy strzelonym golu. Reprezentant Polski asystował przy trafieniu Edina Dzeko w wygranym 4:3 meczu z FC Lugano w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Fenerbahce

Szymański z pierwszą asystą w sezonie

Pierwszy mecz Fenerbahce pod wodzą Jose Mourinho rozgrywało na wyjeździe z FC Lugano w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Portugalski menedżer od pierwszych minut postawił na Sebastiana Szymańskiego, natomiast na ławce spotkanie zaczął sprowadzony niedawno do szwajcarskiego zespołu Kacper Przybyłko.

Reprezentant Polski już w pierwszym oficjalnym meczu sezonu miał udział przy bramce dla swojej drużyny. W 67. minucie przejął piłkę przed polem karnym i sprytnie dograł do Edina Dzeko, który z dużym spokojem trafił do siatki, kompletując hat-tricka.

Ostatecznie, po szalonym spotkaniu Fenerbahce wygrało 4:3 i jest w nieco lepszej sytuacji przed rewanżem, który rozegra przed własną publicznością. Sebastian Szymański przebywał na murawie przez pełne 90 minut, natomiast Kacper Przybyłko wszedł na boisko w 72. minucie.

Krzynówek chce widzieć to w Polsce. “Jest z czego się uczyć”
Selekcjoner Chorwatów stanowczo przed meczem z Polską. “Presja będzie po naszej stronie”
Piękne słowa gwiazdy Serie A o Piszczku i Błaszczykowskim. “To wojownicy”
Mecz legend zwycięski dla drużyny Błaszczykowskiego! Wspaniałe święto w Dortmundzie [WIDEO]
Setka dzieci przeciwko Piszczkowi i Błaszczykowskiemu. Hit w przerwie meczu [WIDEO]
“Wichniar” z golem! Grad bramek w meczu pożegnalnym
Grosicki został “ukarany” przez Kloppa. Borek wyjawił
Zmotywowany Matsenko wierzy w sukces Śląska Wrocław. “Wrócimy do czołówki”
Heroiczna interwencja Wasilewskiego! Ratował sytuację… przewrotką [WIDEO]
Ależ początek wielkiego meczu na Signal Iduna Park! Kamil Grosicki trafia do siatki [WIDEO]