HomePiłka nożnaCóż za wymiana podań! Kapitalna akcja Miedzi w Tychach [WIDEO]

Cóż za wymiana podań! Kapitalna akcja Miedzi w Tychach [WIDEO]

Źródło: TVP Sport – X

W drugim niedzielnym spotkaniu zaplecza Ekstraklasy, Miedź Legnica zremisowała na wyjeździe z GKS-em Tychy. Gracze z Dolnego Śląska byli bliscy zwycięstwa zdobywając bramkę na 2:1 po imponującej wymianie podań.

Krzysztof Drzazga

Świetna akcja Miedzi

Drugie niedzielne spotkanie inauguracyjnej kolejki Betclic 1.ligi zapowiadało się bardzo interesująco. Po ciekawych transferach, legniczanie stawali się naturalnym kandydatem do walki o co najmniej miejsca barażowe. Mecz w Tychach długo przebiegał właśnie po myśli piłkarzy trenera Mamrota.

Po pierwszej połowie Miedzianka prowadziła 1:0, ale po przerwie zostali napoczęci przez Rafała Makowskiego. Pod koniec meczu emocji było coraz więcej, ponieważ w 86.minucie Miedź zdobyła bramkę po fenomenalnej akcji wielopodaniowej. Jednak gol Hartherza nie okazał się tym zwycięskim. Chwilę później bramkę na wagę remisu zdobył Bartłomiej Śpiączka. Mimo wszystko, warto jeszcze raz zobaczyć trafienie gości, gdyż było one najwyższej klasy.

Legenda Atletico odejdzie z klubu? Wskazał już preferowany kierunek
Michał Probierz staje w obronie reprezentanta Polski. Ważna wypowiedź
Wichniarek zabrał głos po meczu pożegnalnym. “Coś niesamowitego”
Kolejne problemy polskich kadrowiczów. Michał Probierz przekazał złe wieści
Alarm w Śląsku Wrocław! Kontuzja wschodzącej gwiazdy pogłębi problemy zespołu?
Reprezentant Polski straci miejsce w składzie? Ekspert stawia sprawę jasno
Strzelił gola i nie celebrował. Anglia wygrała z Irlandią! [WIDEO]
Gwiazda reprezentacji Chorwacji przed meczem z Polską: Martwimy się wynikami naszego zespołu