HomePiłka nożnaSuarez zawodnikiem kolejki w MLS

Suarez zawodnikiem kolejki w MLS

Źródło: MLS

Napastnik Interu Miami Luis Suarez został wybrany najlepszym zawodnikiem piątek kolejki gier. To drugie takie wyróżnienie dla Urugwajczyka.

IMAGO / USA TODAY Network /Geoff Burke

Urugwajski napastnik w świetnej formie

Utytułowany snajper ma za sobą świetny start w nowej dla siebie lidze. Po pierwszych pięciu spotkaniach w MLS ma na koncie już 4 gole i 3 asysty. To naprawdę imponujące wyniki. Na dodatek 37-latek już drugi raz został wybrany najlepszym piłkarzem kolejki.

Tym razem o nagrodzie zadecydowało 28 minut gry w piątej kolejce! Suarez wszedł na murawę w 62. minucie meczu z DC United, gdy na tablicy widniał wynik 1:1. Wejście byłego piłkarza FC Barcelony kompletnie odmieniło jednak oblicze tego spotkania. Popularny El Pistolero zdołał w tak krótkim czasie zdobyć dwie bramki po zaledwie dwóch strzałach i tym samym poprowadzić drużynę z Florydy do końcowego zwycięstwa 3:1.

Dyspozycja napastnika z Urugwaju sprawia, że Inter Miami zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej z dziesięcioma punktami na koncie po pierwszych pięciu meczach.

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!