HomePiłka nożnaStal wychodzi na prowadzenie w meczu z Cracovią. Fantastyczny gol! (WIDEO)

Stal wychodzi na prowadzenie w meczu z Cracovią. Fantastyczny gol! (WIDEO)

Źródło: Canal Plus Sport

Matthew Guillaumier dał prowadzenie Stali Mielec w meczu z Cracovią. Piękny gol z dystansu był ozdobą meczu w Krakowie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

screen / Canal plus

Piękne trafienie Stali Mielec

Stal Mielec odpierała ataki Cracovii i sama odpowiedziała w najlepszy możliwy sposób. W 30. minucie meczu znakomitym uderzeniem z dystansu popisał się Matthiew Guillaumier. 26-latek ładnie złożył się do woleja, podkręcił piłkę i trafił perfekcyjnie do bramki Ravasa. Bramkarz gospodarzy nie miał, jak interweniować w tej sytuacji. Do przerwy podopieczni trenera Niedźwiedzia prowadzili 1:0.

Cracovia w końcówce dopięła swego. Konstruowała sporo sytuacji i ostatecznie wywalczyła rzut karny, który w 86. minucie wykorzystał Kallman. Cracovia zremisowała ze Stalą Mielec 1:1.