HomePiłka nożnaSparing na niekorzyść Portowców. Pogoń przegrała z Wartą

Sparing na niekorzyść Portowców. Pogoń przegrała z Wartą

Źródło: Pogoń Szczecin

Jak to zwykle bywa podczas przerwy na kadrę, kluby w tym czasie rozgrywają gry kontrolne. Do takowej doszło w Szczecinie, gdzie Pogoń przegrała z Wartą 0-2. Bohaterem spotkania został Marton Eppel, który zanotował dublet.

Pressfocus

Show Węgra

Drużyna trenera Gustafssona pomimo złapania zadyszki, nadal jest jedną z lepiej punktujących drużyn na wiosnę w Ekstraklasie. Dla zachowania meczowego rytmu, na bocznym boisku Pogoni został rozegrany sparing z poznańską Wartą. Wartą, która tak jak ich rywal wpadła w lekki dołek, przegrywając ostatnie dwa spotkania z Lechem i ŁKS-em.

Przebieg tego spotkania nie różnił się zbytnio od tego co szczecinianie pokazują w rozgrywkach Ekstraklasy. Jednakże znowu szybka i ofensywna gra nie wystarczyła do zwycięstwa w tej rywalizacji. Za to z bardzo interesującej strony pokazał się węgierski napastnik gości – Marton Eppel. Zawodnik Zielonych, po wejściu z ławki za powracającego do zdrowia Zrelaka, zdobył dwie bramki w końcówce zarówno pierwszej, jak i drugiej połowy.

Kluczowe mecze coraz bliżej

Przed ekipą ze Szczecina decydujące spotkania tego sezonu. Po przerwie na kadrę, Portowcy podejmą na własnym obiekcie walczącą o utrzymanie Cracovię, a kilka dni później Jagiellonię w ramach półfinału Fortuna Pucharu Polski.

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!