HomePiłka nożnaTajemnicza nieobecność obrońcy Śląska Wrocław. “Nie są to sprawy związane z kontuzją”

Tajemnicza nieobecność obrońcy Śląska Wrocław. “Nie są to sprawy związane z kontuzją”

Źródło: Śląsknet

Aktualizacja:

Mijają kolejne miesiące, a w składzie Śląska Wrocław wciąż brakuje Konrada Poprawy. Obrońca swój ostatni mecz rozegrał jeszcze w zeszłym sezonie i od tego czasu ma być “niedysponowany”. Słowa Jacka Magiery na temat defensora przytoczył portal Śląsknet.

Konrad Poprawa

PressFocus

Nie wiadomo co dzieje się z Poprawą

Konrad Poprawa w zeszłym sezonie był ważnym ogniwem Śląska Wrocław i w samej Ekstraklasie rozegrał ponad 2500 minut. Podczas obecnej kampanii 25-latek za to ani razu nie znalazł się nawet w kadrze meczowej zespołu Jacka Magiera. W mediach społecznościowych nieustannie pojawiają się więc pytania dotyczące tego, co dzieje się z zawodnikiem.

Głos w tej sprawie za pomocą swojego konta w serwisie “X” (dawniej Twitter) zdecydował się zabrać portal Śląsknet, który przytoczył słowa Jacka Magiery. Serwis zaapelował także, aby uszanować prywatność stopera i nie dopytywać o szczegóły.

Jak informował trener Jacek Magiera, obrońca Śląska Wrocław jest niedysponowany i “nie są to sprawy związane z kontuzją, to niedyspozycja do uprawiania sportu”. Uszanujmy, że Poprawa nie chce publikowania szczegółów – czytamy na profilu serwisu Śląsknet.

Śląsk mimo tajemniczej nieobecności obrońcy radzi sobie w tym sezonie niezwykle dobrze. Na finiszu sezonu ekipa Jacka Magiery jest jednym z dwóch kandydatów do zdobycia mistrzostwa Polski. O ligowy tytuł zespół z Tarczyński Areny walczy z Jagiellonią Białystok. Obecnie to Duma Podlasia jest na szczycie tabeli z dwoma punktami więcej od wrocławskiego klubu.

O zmniejszenie dystansu do Jagi podopieczni Magiery powalczą już w sobotę 18 maja. Zmierzą się wtedy na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Jagiellonia zagra natomiast na wyjeździe z Piastem Gliwice.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

PSG zamierza wzmocnić cztery pozycje! Mocne nazwisko na liście
Poznaliśmy króla strzelców La Ligi? Wielki pech kontrkandydata
Kto będzie asystentem Flicka w Barcelonie? Dobrze znane nazwisko
Drugi ROAST przed Clout MMA 5 – kiedy i gdzie obejrzeć?
Koniec opery mydlanej, padło “here we go”. Znamy trenera Bayernu
Xavi z jasnym przekazem: Chciałbym pewnego dnia tu wrócić
Erik ten Hag o kibicach Manchesteru United: Nie macie poczucia rzeczywistości
Adam Buksa odchodzi z klubu. Piękne pożegnanie z kibicami
Pep Guardiola o Kompanym: Spadek z ligi nie ma żadnego znaczenia
Kulisy odejścia Mbappe z PSG. “Przechodzisz do naszego wielkiego rywala”