HomePiłka nożnaChwile grozy w meczu Śląska z Legią. Tobiasz i Jędrzejczyk trafili do szpitala

Chwile grozy w meczu Śląska z Legią. Tobiasz i Jędrzejczyk trafili do szpitala

Źródło: Legia Warszawa/Legia.net

W samej końcówce pierwszej połowy meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław i Legią Warszawa doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Kacper Tobiasz i Artur Jędrzejczyk pechowo zderzyli się głowami i jeszcze w trakcie spotkania musieli zostać przewiezieni do szpitala.

Jędrzejczyk

Mateusz Porzucek / PressFocus

Groźne zdarzenie Tobiasza i Jędrzejczyka

Wszystko co najważniejsze w tym meczu, jeśli chodzi o bramki wydarzyło się w drugiej połowie. W 53. minucie po bardzo ładnej indywidualnej akcji Bartosz Kapustka otworzył wynik, natomiast w 66. minucie rezultat na 1:1 ustalił Tommaso Guercio.

Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy doszło do bardzo groźnego zdarzenia. Artur Jędrzejczyk nie zauważył wychodzącego z bramki Kacpra Tobiasza i próbował wybić piłkę. Zrobił to na tyle pechowo, że obaj zawodnicy niebezpiecznie się zderzyli głowami i potrzebna była interwencja medyczna.

Tobiasz i Jędrzejczyk w szpitalu

Sytuacja była mocno poważna. Szymon Marciniak zakończył pierwszą połowę, natomiast Tobiasz i Jędrzejczyk schodzili z boiska tamując krwawienie. Na drugą połowę już nie wyszli – bramkarza Legii zastąpił Gabriel Kobylak, natomiast w miejsce obrońcy pojawił się Radovan Pankov.

Jeszcze w trakcie meczu Legia Warszawa przekazała, że Tobiasz i Jędrzejczyk zostali przetransportowani do szpitala. Tuż po północy z kolei serwis Legia.net poinformował, że obaj zawodnicy wrócili do Warszawy klubowym autokarem z resztą zespołu. W obu przypadkach na szczęście nie stało się nic groźnego.

Clout MMA ma problem. Wydali mocne oświadczenie
Hit nad hity! Mamed Chalidow zawalczy z niepokonanym polskim mistrzem KSW!
Szalone starcie na FAME! Denis Załęcki zmierzy się z dwoma rywalami!
Kuriozalna propozycja dla Pudzianowskiego. Różnica 54 kilogramów!
Jak zareaguje Szeremeta na złoto po igrzyskach? “To inne uczucie”
Zmiana warty po walce wieczoru! UFC ma nowego mistrza wagi koguciej
Legenda UFC wraca. Poznaliśmy rywala Jona Jonesa
Wyniki KSW 98. Paczuski wygrał, Leśko zaskoczył, a Głowacki przegrał [PODSUMOWANIE]
Ależ bitka w walce wieczoru KSW 98! Radosław Paczuski rozbił rywala w 61 sekund!
Niewiarygodna historia na KSW 98. “Czy jesteś na tyle szalony?!”