HomePiłka nożnaPrzerwany mecz w trzeciej lidze. Kibole zdewastowali stadion [ZDJĘCIA]

Przerwany mecz w trzeciej lidze. Kibole zdewastowali stadion [ZDJĘCIA]

Źródło: Grzegorz Lipiec, Maciek Szcześniewski

Sobotni mecz Siarki Tarnobrzeg z Sandecją Nowy Sącz został przerwany w 80. minucie ze względu na dewastowanie stadionu przez kiboli przyjezdnych. Ostatecznie udało się spotkanie dograć – Sandecja wygrała 1:0 po golu Tomasza Nawotka.

screen @TNadwislanski
"X"

Kibole Sandecji zdemolowali stadion Siarki

Sobotni mecz Siarki Tarnobrzeg z Sandecją Nowy Sącz został przyćmiony przez skandaliczne zachowanie kibiców gości. W 80. minucie spotkania sędzia musiał zarządzić przerwanie starcia ze względu na demolowanie obiektu przez kiboli Sandecji. — Sączersi wspierani mocno przez Stal Mielec i Czarnych Jasło. Wyrywają krzesełka i rzucają na płytę – pisał Maciek Szcześniewski na platformie “X”.

Zdjęciem zdewastowanego sektora gości na stadionie Siarki podzielił się także Grzegorz Lipiec.

Gdy sytuacja się opanowała, arbiter meczu wznowił rywalizację. Sandecja prowadziła 1:0 po golu Tomasza Nawrotka w 50. minucie. Chwilę po straconej bramce gospodarze otrzymali kolejny cios, bo drugą żółtą kartkę zobaczył Jakub Czajkowski. 22-letni defensor został odesłany z boiska, a przyjezdni resztę meczu grali w przewadze jednego piłkarza.

Kilka minut po wznowieniu gry Sandecja otrzymała rzut karny, który został zmarnowany przez Jakuba Wilczyńskiego. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla “Sączersów”, którzy pewnie lokują się na pierwszym miejscu tabeli. W siedmiu rozegranych spotkaniach odnieśli oni sześć zwycięstw i jeden remis. Mają cztery punkty przewagi nad Chełmianką.

Kolejny trener klubu Ekstraklasy może stracić pracę? “Najbliższy mecz będzie kluczowy”
Klub miliardera zgłasza się po Nicolę Zalewskiego. To może być hit!
Reprezentant Polski nagrodzony przez znany klub. Duże wyróżnienie!
Fala krytyki po ogłoszeniu cen biletów na Ligę Konferencji. Kibice Legii wściekli