HomePiłka nożnaSebastian Szymański przerwał długą posuchę. Polak z asystą w meczu Fenerbahce!

Sebastian Szymański przerwał długą posuchę. Polak z asystą w meczu Fenerbahce!

Źródło: Cezary Kawecki

Aktualizacja:

Sebastian Szymański nie mógł zaliczyć ostatnich spotkań w barwach Fenerbahce do udanych. Polak wreszcie przerwał jednak długą posuchę ofensywną i zanotował asystę w triumfie Fenerbahce nad Adaną Demirspor. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2.

Sebastian Szymański

Michael Bulder / Alamy

Szymański wreszcie z wkładem w bramkę

Sebastian Szymański rozgrywał świetny sezon dla Fenerbahce, ale Polak w ostatnich miesiącach ewidentnie wpadł w dołek formy. Reprezentant Polski zaliczył dzisiaj pierwszy od 14 stycznia wkład w bramkę swojej drużyny.

Fenerbahce w ramach 31. kolejki tureckiej Super Lig mierzyło się z Adaną Demirspor na własnym stadionie. Żółte Kanarki ostatecznie wygrały to spotkanie 4:2, a asystę przy jednej z bramek zaliczył właśnie Szymański. Podanie Polaka okazało się decydujące przy trafieniu Serdara Dursuna, który ustalił wynik spotkania w 85. minucie. Szymański doskonale dośrodkował z rzutu wolnego na głowę swojego kolegi z drużyny.

Fenerbahce dzięki temu trafieniu przybliża się do lidera, którym jest Galatasaray, na dwa punkty. Podopieczni Ismaila Kartala do końca walczą o zdobycie mistrzostwa kraju i liczą na potknięcie Lwów.

Atmosferę towarzyszącą walce o mistrzostwo podgrzeje z pewnością także zbliżające się starcie obu drużyn. Nie będzie to jednak mecz ligowy, a potyczka o Superpuchar Turcji. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 20:30.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

NOWE OGŁOSZENIE OD CLOUT MMA! NOWOŚĆ NA 5 EDYCJI GALI!
Kuba Wojewódzki komentuje współpracę FAME z CANAL+!
Marcoń vs Błoński na Clout MMA? Natan odpowiada
„Błoński, Marcoń, Rafonix, Ferarri, Załęcki…” – Nitro zdradza kartę walk Clout MMA 5?
AZDUS vs DEJVID kolejnym starciem FAME 21!
Marianna Schreiber pozywa Gosię Magical!
Denis Załęcki odpowiedział Ferrariemu!
Tyburski wyzywał do walki Wiewióra!
Ferrari atakuje Denisa Załęckiego!
Ależ to byłby hit! Kołecki otwarty na wielki rewanż z Pudzianowskim