HomePiłka nożnaRobert Lewandowski z dubletem! [WIDEO]

Robert Lewandowski z dubletem! [WIDEO]

Źródło: Canal+Sport

Robert Lewandowski już w 8. minucie meczu z Young Boys Berno wpisał się na listę strzelców. Na początku drugiej połowy dorzucił kolejnego gola. Mecz zakończył się wynikiem 5:0.

Canal+Sport

Robert Lewandowski z dubletem! Wysokie prowadzenie

FC Barcelona już od pierwszych minut meczy z Young Boys Berno przeważała. Potrzebowała zaledwie 8 minut, aby wyjść na prowadzenie. Robert Lewandowski z najbliższej odległości wykończył zagranie od Raphinii i pokonał bramkarza. Dla Polaka to 8. gol w sezonie 2024/25 w jego 10. występie na boiskach.. To także premierowe trafienie w tym sezonie Ligi Mistrzów.

Pod koniec 1. połowy FC Barcelona podwyższyła prowadzenie. W 3 minuty zdobyła 2 gole i na przerwę udała się z wynikiem 3:0. Na listę strzelców wpisali się Raphinha oraz Inigo Martinez.

Po zmianie stron Barcelona znów szybko zdobyła gola. W 51. minucie było już 4:0, a drugim tego wieczoru golem popisał się Robert Lewandowski. Inigo Martinez przedłużył głową dośrodkowanie z rogu, a Polak umieścił piłkę w siatce. To 96. gol naszego piłkarza w Lidze Mistrzów!

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem FC Barcelony 5:0.