HomePiłka nożna“Zbawiciel Lewandowski”. Hiszpańskie media rozpływają się nad jego występem

“Zbawiciel Lewandowski”. Hiszpańskie media rozpływają się nad jego występem

Źródło: Sport/MARCA/Mundo Deportivo

“Zbawiciel Lewandowski. W drugiej połowie zdobył dwa gole głową i dołożył wisienkę na torcie uderzeniem z wolnego” – czytamy na łamach hiszpańskiego Sportu. 35-letni napastnik poprowadził Barcelonę do zwycięstwa nad Valencią (4:2) i dzięki hat trickowi włączył się do rywalizacji o “Trofeo Pichichi”.

Robert Lewandowski

Odrodzenie Lewandowskiego

Robert Lewandowski po słabszej dyspozycji w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów z PSG oraz przegranym El Clasico znów dał o sobie znać w meczu z Valencią rozegranym na Estadio Olympico w ramach 33. kolejki LaLiga. Kibicom najbardziej przypadł do gustu fenomenalnie wykonany rzut w wolny w doliczonym czasie gry. Tym samym “Lewy” goni lidera klasyfikacji strzelców – Artema Dowbyka. Na ten moment Polak traci do Ukraińca trzy trafienia.

Lewandowski gloryfikowany przez hiszpańską prasę

Występ Lewandowskiego nie umknął uwadze hiszpańskich mediów, które ochoczo wychwalają byłego zawodnika Bayernu Monachium. – Zbawiciel Lewandowski. W drugiej połowie zdobył dwa gole głową i dołożył wisienkę na torcie uderzeniem z wolnego – czytamy na łamach Sportu. – Lewandowski, uwolniony. “Duma Katalonii” przegrywała, ale Polak zapewnił trzy punkt – napisała MARCA. Dziennikarze madryckiej gazety wystawili napastnikowi najwyższą notę na boisku. – Lewandowski ratuje Barcę w meczu z dziesięcioosobową Valencią dzięki spektakularnemu hat-trickowi w drugiej połowie spotkania – dodaje Mundo Deportivo.

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!