HomePiłka nożnaPiękny gest reprezentantów Polski. Przywitali medalistów brawami [WIDEO]

Piękny gest reprezentantów Polski. Przywitali medalistów brawami [WIDEO]

Źródło: X/TVP Sport

W niedzielę selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz zaprosił na trening narodową kadrę ampfutbolistów, która na Mistrzostwach Europy zdobyła brązowy medal. Polscy piłkarze zgotowali owację swoim kolegom.

Reprezentacja Polski

Ampfutboliści na treningu reprezentacji Polski

Polscy ampfutboliści mają za sobą bardzo udane mistrzostwa Europy. Przez fazę grupową udało im się przejść bez straconej bramki. W pierwszym starciu fazy pucharowej wygrali 3:0 z Irlandią. Niestety, Polacy zakończyli zmagania na turnieju po półfinałowym spotkaniu z Turcją, która od lat jest potęgą ampfutbolu. W meczu o trzecie miejsce zespół prowadzony przez Dmytro Kameko pokonał za to Anglię 1:0, zdobywając tym samym brązowy medal.

Ampfutbolistów wspierał między innymi Michał Probierz. Choć trening kadry był zamknięty dla mediów, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski postanowił ugościć wracających z Francji graczy na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie. Piłkarze kadry Probierza przywitali gromkimi brawami swoich kolegów.

Piłkarska reprezentacja Polski za chwilę jedzie na swoje mistrzostwa Europy. Polacy są już właściwie na ostatnim etapie przygotowań do wielkiego turnieju. Przed wylotem do Niemiec zagrają jeszcze mecz towarzyski z Turcją, który będzie pełnił rolę “próby generalnej”. To spotkanie odbędzie się 10 czerwca o godzinie 20:45.