HomePiłka nożnaPodział punktów w Gdyni. Znicz nadal bez porażki

Podział punktów w Gdyni. Znicz nadal bez porażki

Znicz Pruszków nadal niepokonany. Drużyna z Pruszkowa zremisowała 1:1 w meczu z Arką Gdynia.

Znicz Pruszków

Szybkie ciosy

Oba zespoły uraczyły kibiców dwoma trafieniami jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa gry. W 12. minucie Znicz na prowadzenie wyprowadził Wiktor Nowak.

Piłkarze z Pruszkowa cieszyli się z korzystnego wyniku tylko przez 120 sekund. Błyskawicznie bowiem do wyrównania doprowadził Joao Oliveira.

Sprawiedliwy remis

Mimo przewagi, w pierwszej połowie Arka nie była w stanie zdobyć kolejnej bramki. Na przerwę zawodnicy obu drużyn schodzili przy wyniku remisowym.

Po zmianie stron gole również nie padły. Nie pomogły liczne zmiany, które zastosowali szkoleniowcy Arki i Znicza. Wojciech Łobodziński posłał do boju m.in. Hide Vitalucciego czy Szymona Sobczaka. Grzegorz Szoka postawił z kolei m.in. na Bartłomieja Ciepielę.

Wydaje się, że oba zespoły mogą być zadowolone z remisu. Zarówno Arka, jak i Znicz dalej plasują się w ligowej czołówce. Drużyna z Pruszkowa jest wiceliderem z dorobkiem ośmiu punktów na koncie. O jedno “oczko” mniej mają gdynianie, którzy zajmują ostatnie miejsce na podium.

Arka Gdynia – Znicz Pruszków 1:1

Gole: Oliveira 14′ – Nowak 12′

Żółte kartki: Gaprindaszwili, Czubak, Hermoso – Wiech

Wyjściowy skład Arki: Lenarcik – Navarro, Górecki, Marcjanik, Gojny – Gaprindaszwili, Rzuchowski, Skóra, Borecki, Oliveira – Czubak.

Wyjściowy skład Znicza: Misztal – Okhronchuk, Koprowski, Wiech – Sokół, Nowak, Plewka, Imai, Moskwik – Majewski, Stanclik.