HomePiłka nożnaReal Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie

Real Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie

Źródło: x.com/CANALPLUS_SPORT

Real Madryt po słabej pierwszej połowie fenomenalnie wszedł w drugą część spotkania z Borussią Dortmund. Królewscy zdobyli dwie bramki i wyrównali wynik.

Rudiger gol

Screen: x.com/CANALPLUS_SPORT

Real wyrównuje

Real Madryt bardzo słabo rozpoczął zmagania z Borussią Dortmund w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów. Królewscy w pierwszej połowie otrzymali dwa szybkie ciosy od przyjezdnych z Niemiec i do przerwy przegrywali 0:2. Po wyjściu na drugą część spotkania gospodarze prezentowali się jednak znacznie lepiej.

Efektem tego były dwie kolejne bramki, tym razem właśnie na korzyść Realu. Pierwszy w 60. minucie do siatki trafił Antonio Rudiger. Stoper Królewskich doskonale odnalazł się w polu karnym i uderzeniem głową wykończył wspaniałe dośrodkowanie od Kyliana Mbappe.

Kibice zgromadzeni na Santiago Bernabeu niewiele później mogli już świętować kolejnego gola dla gospodarzy. Tym razem świetnie w polu karnym BVB kolegę z drużyny wypatrzył Luka Modrić. Po niefortunnej interwencji defensora Borussii futbolówka znalazła się tuż pod nogami Viniciusa Juniora, który wbił ją do pustej bramki. W ten właśnie sposób Real nadrobił dwubramkową stratę i wrócił do niezwykle trudnego meczu.

Real Madryt nie zatrzymywał się i rozegrał także kapitalną końcówkę meczu. W 83. minucie bramkę na 3:2 zdobył Lucas Vazquez. Później dwa trafienia dołożył jeszcze Vinicius, który tym samym skompletował hat-tricka. Ostatecznie starcie zakończyło się więc wynikiem 5:2.

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy
Real Madryt dokonał remontady. Wielki wieczór Viniciusa na Bernabeu!
PSG z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów. Było blisko sensacji [WIDEO]
Arsenal skromnie wygrał z Szachtarem! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]
Borussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)
Bayern Monachium straci kluczowego piłkarza? Niejednoznaczna wypowiedź gwiazdy!
Piłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]