HomePiłka nożnaRaphael Rossi nie wytrzymał ciśnienia. “Co za żenada”

Raphael Rossi nie wytrzymał ciśnienia. “Co za żenada”

Źródło: sz_janczyk

Raphael Rossi schodząc z boiska po otrzymaniu drugiej żółtej kartki w czwartkowym meczu Radomiaka Radom z Widzewem Łódź, pokazał dwa środkowe palce w kierunku kibiców rywala. Brazylijczyk znajduje się w ogniu krytyki po swoich ostatnich występach.

Tomasz Folta / PressFocus

Gest Rossiego do kibiców Widzewa

Atmosfera wokół Radomiaka nie jest najlepsza. Choć radomska drużyna zdołała wejść w sezon wygraną 2:1 z GKS-em Katowice, to następnie zanotowali cztery porażki z rzędu. Plasują się obecnie na przedostatniej lokacie – gorsza jest jedynie Korona Kielce z dwoma “oczkami” na koncie. Po zakończeniu czwartkowego, przegranego, spotkania z Widzewem Łódź, piłkarze Radomiaka symbolicznie oddali kibicom koszulki.

W wyjściu z kryzysu na pewno nie pomoże zachowanie Raphaela Rossiego, środkowego defensora Radomiaka. 34-latek w piątej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy został odesłany z boiska za sprawą przyznania mu drugiej żółtej kartki. Brazylijczyk schodząc do szatni nie wytrzymał ciśnienia i pokazał kibicom Widzewa dwa środkowe palce.

Co za żenada. Niech sobie odpocznie, bo od dłuższego czasu nic na boisku nie daje – napisał Marcin Borzęcki w odpowiedzi na wpis Szymona Janczyka. Kibice Radomiaka przy tej sytuacji zwracają uwagę na słabą dyspozycję Raphaela Rossiego. Brazylijczyk będzie zawieszony na domowy mecz z Cracovią, który odbędzie się 31 sierpnia.

Oficjalnie: Egzotyczne wypożyczenie polskiego pomocnika! Zagra w egipskiej ekstraklasie
Znamy termin rozprawy w sprawie 115 zarzutów finansowych Manchesteru City! Co grozi Obywatelom?
Niels Frederiksen jest pod ogromnym wrażeniem. Piłkarz zaskoczył wszystkich [WIDEO]
Ajax Amsterdam chce zmiany miejsca meczu w Lidze Europy. Chodzi o mróz
Szymański mógł wcześniej współpracować z Mourinho. Agent potwierdza
Trener Czerwonych Diabłów odpowiada krytykom. “Jesteśmy na dobrym kursie”
W maju spadł z Ekstraklasy. Teraz ma nowy klub
Nowe przepisy w LaLiga. Mają zapobiec rasistowskim skandalom
Oficjalnie:Trener wicemistrzów Anglii podpisał nowy kontrakt! Potwierdziły się doniesienia medialne
Dzieci przegrywają z dorosłymi przez nokaut. O antysportowej patologii w Piasecznie opowiada radny