HomePiłka nożnaPrezes Inpostu pojawił się na konferencji reprezentacji. “Mieliśmy lepsze i gorsze momenty”

Prezes Inpostu pojawił się na konferencji reprezentacji. “Mieliśmy lepsze i gorsze momenty”

Źródło: Łączy nas Piłka

Aktualizacja:

Rafał Brzoska, założyciel i prezes firmy Inpost, pojawił się na piątkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski. Po wprowadzających słowach Cezarego Kuleszy, polski przedsiębiorca skomentował przedłużenie współpracy między jego firmą a reprezentacją Polski.

Screen Łączy nas Piłka

Brzoska: Mam nadzieję, że nasza współpraca przyniesie przełom dla polskiego sportu

Cezary Kulesza rozpoczął piątkową konferencję prasową reprezentacji Polski od ogłoszenia przedłużenia umowy strategicznej z firmą Inpost. Rafał Brzoska jako założyciel i prezes tej firmy dodał kilka słów od siebie.

Panu prezesie bardzo dziękuję, szanowni państwo – dzień dobry. W tym wyjątkowym miejscu myślę, że wszyscy jesteśmy bardzo mocno podekscytowani tym, co zaraz nas czeka. Potwierdzam iż, jako firma bardzo mocno związana ze wspieraniem sportu, ze wspieraniem młodzieży, wszystkich inicjatyw, które budują siłę naszego kraju, postanowiliśmy przedłużyć naszą umowę, strategiczne partnerstwo z związkiem piłki nożnej. Mieliśmy lepsze i gorsze momenty przez ostatni czas, ale udało nam się wypracować wyjątkową dobrą strategie na najbliższe kilka lat. Strategię, która będzie w znaczącej części polegała na młodzieży, na powodowaniu tego, by polska piłka miała szanse na świeży narybek, na młodych, świeżych piłkarzy i piłkarki, które będą stanowiły trzon naszej reprezentacji – zarówno męskiej, jak i kobiecej. Zależy nam na tym, by rzeczywiście stworzyć wyjątkowy sojusz, będziemy realizować szereg inicjatyw, które zaraz po Mistrzostwach Europy uruchomimy. Będą one w 90% skupione na tym, by wspierać młodzież w zakresie poprawy warunków. Mam nadzieję, że okres naszej współpracy przyniesie przełom nie tylko dla polskiej piłki, ale także w zakresie innych dyscyplin – przyznał Rafał Brzoska.

Moc Euro z udziałem Michała Pola, Marcina Borzęckiego, Michała Gutki oraz gości na łączach można obejrzeć klikając w link poniżej.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Roma ma problem z Zalewskim. Tego się nie spodziewała. “Może to większa presja?”
Wyniki w cieniu absurdu. Podsumowanie pierwszego piłkarskiego dnia na igrzyskach! [WIDEO]
Dlaczego FAR Rabat zatrudnił Michniewicza? “To był szok”
UEFA wlepia kolejne kary po Euro 2024. Aż siedem reprezentacji z grzywnami
Jacek Magiera skomentował porażkę na Łotwie. “Byliśmy za bardzo spięci”
Juventus nie zatrzymuje się z transferami. Nowy stoper blisko Turynu!
Podolski otwarcie o sytuacji Górnika Zabrze. “Nie będziemy grać o mistrzostwo Polski”
Łukasz Zwoliński skomentował transfer do nowego klubu. “Zdaje sobie sprawę z wielkości Wisły”
Mateusz Borek skomentował wpadkę Śląska Wrocław. “Nie bawmy się tak”
Kolejna piłkarska afera na IO 2024. FIFA i MKOl reaguje na “szpiegostwo” dronem, są zawieszenia