HomePiłka nożna“Polski” mecz we Francji dla Nicei

“Polski” mecz we Francji dla Nicei

Nice wygrało 3:1 z RC Lens w sobotnim spotkaniu 26. kolejki Ligue 1. W tym spotkaniu wystąpili dwaj Polacy – Przemysław Frankowski po stronie RC Lens i Marcin Bułka po stronie gości z Lazurowego Wybrzeża.

Marcin Bułka

Dobry mecz gości z Nicei

Goście z Nicei bardzo szybko objęli prowadzenie. Już w 11. minucie do siatki trafił Terem Moffi, który zdobył swoją ósmą bramkę w tym sezonie Ligue 1. W drugiej połowie do siatki dla gości trafiali Khephren Thuram i po raz drugi w tym meczu Terem Moffi. Rozmiary porażki zmniejszył Sepe Wahi. Obaj Polacy zagrali pełne 90 minut.

Po tym zwycięstwie Nice wskoczyła na czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów. Lens jest szóste i ma 42 punkty.

Tottenham sprowadzi dwie gwiazdy Premier League za 128 milionów funtów?!
Trener Lechii sfrustrowany po porażce. “Ułatwiliśmy Motorowi zadanie”
Maguire o plotkach dotyczących jego odejścia: Mi tego nie powiedziano