HomePiłka nożnaReprezentacja Polski U-21 z bolesną porażką w Chorzowie

Reprezentacja Polski U-21 z bolesną porażką w Chorzowie

Źródło: TVP Sport

Reprezentacja Polski U-21 uległa z rówieśnikami z Bułgarii 0:1 na Stadionie Śląskim w Chorzowie w eliminacjach do mistrzostw Europy. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Martin Petkov.

Polska U21 - Bulgaria U21

Porażka reprezentacji Polski U-21

Młodzi Polacy po czwartkowym zwycięstwie nad Izraelem 2:1, wyszli na prowadzenie w grupie D. Biało-czerwoni dzięki temu mieli dwa punkty przewagi nad Niemcami, którzy sensacyjnie zremisowali z Kosowem 0:0. Na trzecim miejscu plasowała się Bułgaria. W dzisiejszym składzie pojawił się Dominik Marczuk, który opuścił pierwszą reprezentację.

Piłkarze Adama Majewskiego do przerwy nie potrafili wypracować przewagi. Obydwa zespoły schodziły do szatni bez strzelonych goli. W 58. minucie chwilę nieuwagi naszego zespołu wykorzystał Martin Petkov, który z dystansu trafił do siatki. Polacy nie sprostali zadaniu i trzy punkty zainkasowali Bułgarzy. Szansa na rewanż nadejdzie we wrześniu i będzie to ósme starcie Polaków w eliminacjach Euro.

Polska U-21 – Bułgaria U-21 0:1 (0:0)
Martin Petkov 58′

Zmian w Alpine ciąg dalszy! “Moje odejście to lepsze rozwiązanie dla firmy”
Francuzi drwią z dyktatorów. Antywojenne plakaty w paryskim metrze
McLaren wybierze pierwszego kierowcę? Jednoznaczne stanowisko Norrisa
Pierwszy polski sukces! Zwycięstwo Alicji Klasik
Długosz o ceremonii otwarcia: Powinna być jak najbardziej neutralna
Skandal na Igrzyskach Olimpijskich! Pomylono Koreę Południową z… Północną
Polak zachwycił cały świat! Co za występ na ceremonii otwarcia Igrzysk! [WIDEO]
Janusz Pindera typuje, ile medali zgarniemy na IO w Paryżu! “Pamiętajmy o niespodziankach” [WYWIAD]