HomePiłka nożnaKibice Pogoni Szczecin z motywacyjną przemową. Za tydzień kluczowe starcie z Jagiellonią

Źródło: PogońSportNet

Pogoń Szczecin przegrała na własnym stadionie z Piastem Gliwice 0:2. Spotkanie odbyło się w ramach 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Po zakończeniu widowiska na motywacyjną przemowę zdecydowali się kibice “Dumy Pomorza” – o czym poinformował portal PogońSportNet.

Kibice Pogoni Szczecin

Zuma Press / Alamy

Niespodziewana porażka

Spotkanie na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera od początku nie układało się po myśli gospodarzy. Już w 11. minucie gola dla Piasta zdobył po strzale głową Tomas Huk. Zaledwie dziesięć minut później popularne “Piastunki” prowadziły już różnicą dwóch bramek za sprawą Jorge Felixa. Portugalczyk zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Ostatecznie mimo stworzenia wielu sytuacji Pogoni nie było stać choćby na gola kontaktowego.

W następnej kolejce na drużynę prowadzoną przez Jensa Gustafssona czeka starcie z Jagiellonią Białystok. “Portowcy” będą mogli liczyć na wsparcie oddanych kibiców. Jak poinformował serwis PogońSportNet fani zdecydowali się na motywacyjną przemowę w związku z wczorajszą stratą punktów. – Głowa do góry. Nie udało się to trudno. Od poniedziałku trzeba zap*****ać. Pojedziemy do Białegostoku, roz****dolimy Jagiellonię i każdy zapomni o tym meczu. Pamiętajcie, my zawsze jesteśmy z Wami! – możemy usłyszeć na udostępnionym nagraniu.

Po 29. kolejkach PKO BP Ekstraklasy Pogoń Szczecin zajmuje piątą lokatę. Przyszłotygodniowa potyczka z liderem może się okazać kluczowa w walce o europejskie puchary.