HomePiłka nożnaPuchar Anglii: Wymiana ciosów na Old Trafford. Liverpool prowadzi do przerwy [WIDEO]

Źródło: Elveven Sports

Manchester United przegrywa do przerwy z Liverpoolem FC 1:2. Kibice zgromadzeni na Old Trafford nie mogą narzekać na brak emocji.

Alexis Mac Allister

IMAGO / Propaganda Photo

“Czerwone Diabły” wychodzą na prowadzenie

W 14. minucie meczu podopieczni Erika ten Haga wyszli na prowadzenie. Caoimhín Kelleher obronił wprawdzie strzał Alejandro Garnacho , ale piłkę do siatki z najbliższej odległości skierował Scott McTominey.

Liverpool prowadzi do przerwy

The Reds nie podłamali się szybko straconym golem i jak to często bywa w ich przypadku zdołali odrobić straty. Piłkę w polu karnym przyjął Alexis Mac Allister i bez chwili zawahania oddał strzał na bramkę. Futbolówka odbiła się po drodze od jednego z piłkarzy United i wpadła do siatki.

Tuż przed zejściem do szatni podopieczni Kloppa wyszli na prowadzenie. Darwin Nunez uderzył na bramkę Onany, Kameruńczyk zdołał obronić strzał Urugwajczyka, ale wobec dobitki Mohameda Salaha był już bez szans.

Marchwiński zamieni ligę na lepszą i stadion na słabszy. Ale do liczby kibiców już się przyzwyczaił
Tottenham sprowadzi dwie gwiazdy Premier League za 128 milionów funtów?!
Trener Lechii sfrustrowany po porażce. “Ułatwiliśmy Motorowi zadanie”
Maguire o plotkach dotyczących jego odejścia: Mi tego nie powiedziano
Borussia sprowadzi gracza Manchesteru City?! Trwają negocjacje!
Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!