HomePiłka nożnaWidzew znowu to zrobił! Sprzedaż karnetów nie trwała nawet minuty!

Widzew znowu to zrobił! Sprzedaż karnetów nie trwała nawet minuty!

Źródło: WidzewToMy

Aktualizacja:

Karnety na mecze Widzewa to już od dłuższego czasu towar absolutnie deficytowy. Co roku kibice czterokrotnych mistrzów Polski wykupują wszelkie dostępne abonamenty i nie inaczej było i tym razem. Otwarta sprzedaż potrwała nie potrwała nawet minuty.

Widzew Łódź

Zuma Press / Alamy

Karnety na Widzew znów wyprzedane

Od otwarcia nowego stadionu Widzewa Łódź w marcu 2017 roku tradycją jest to, że kibice czerwono-biało-czerwonych wykupują wszystkie dostępne karnety. Łodzianie są pod tym kątem na tyle bezkonkurencyjni, że co chwila pobijają kolejne rekordy. Zarówno wynik największej ilości sprzedanych abonamentów, jak i najlepsza sprzedaż w ciągu pierwszy 24 godzin należą do czterokrotnych mistrzów Polski. Tym razem żadnego rezultatu nie udało się poprawić, ale i tak nie ma się czego wstydzić!

W poniedziałek, punktualnie o 12, rozpoczęła się otwarta sprzedaż karnetów na mecze Widzewa w PKO BP Ekstraklasie. Choć “otwarta” to za dużo powiedziane, bo w puli było zaledwie 300 wejściówek. Cała reszta rozeszła się w zamkniętych etapach dystrybucji, przede wszystkim dla kibiców przedłużających swoje abonamenty. Wszyscy ci, którzy spóźnili się z włączeniem strony biletowej mogli być w szoku, bo sprzedaż nie potrwała nawet minuty. Tym samym kolejny rok z rzędu na stadionie czerwono-biało-czerwonych trudno będzie znaleźć kogoś, kto nie posiada karnetu.

Na dokładną informację, ile karnetów udało się sprzedać na nowy sezon, musimy jeszcze chwilę poczekać. Pewne jest jednak to, że na stadionie Widzewa znów zamelduje się około szesnastu tysięcy posiadaczy abonamentów na ligowe mecze.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]