HomePiłka nożnaPiotr Zieliński z golem w meczu z Monzą! [WIDEO]

Piotr Zieliński z golem w meczu z Monzą! [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports – X

Kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się reprezentant Polski. Zawodnik Napoli swoją bramką podwyższył prowadzenie w meczu 31. kolejki Serie A.

Piotr Zieliński

Mairo Cinquetti / Alamy

Fenomenalne uderzenie Polaka

Napoli od początku miało duże problemy w starciu z Monzą. Już w 9′ minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Milana Djurica. Jednak w drugiej połowie mistrzowie Włoch wrócili do gry i odrobili straty. Gola na 3:1 zdobył powracający do pierwszego składu – Piotr Zieliński.

W przypadku zgarnięcia pełnej puli przez drużynę polskiego pomocnika, neapolitańczycy awansują na siódmą lokatę w tabeli Serie A. Zatem szanse na europejskie puchary w kolejnym sezonie wciąż będą naprawdę wysokie.

KSW 100 z kolejnym mistrzem w zestawieniu! Będzie bronił pasa
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!
Kolejny mistrz zawalczy na KSW 100! Podejdzie do jedenastej obrony pasa
Linia lotnicza reaguje na sytuację z Usykiem.
Zbliża się wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego. Dyrektor KSW przerwał milczenie