HomePiłka nożnaPiotr Zieliński: Mam nadzieję, że razem poprowadzimy Polskę na Euro 2024

Piotr Zieliński: Mam nadzieję, że razem poprowadzimy Polskę na Euro 2024

Źródło: Łączy Nas Piłka

Piotr Zieliński jedną z bramek z Estonią 5:1 na PGE Narodowym w półfinale baraży o Euro 2024. – Drugi raz w karierze zdarzyło mi się strzelić gola głową – powiedział pomocnik, cytowany w Łączy Nas Piłka.

Piotr Zieliński

Dobry występ Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski po tym , jak stracił miejsce w składzie SSC Napoli. Pojawiły się obawy, czy brak minut na boisku, przełoży się na grę w kadrze. W 50. minucie zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu Nicoli Zalewskiego. – Dobrze się rozumiemy. W tym sezonie za wiele nie gramy w swoich klubach, więc mieliśmy coś do udowodnienia – przyznał.

– Chciałem pokazać, że jestem w formie i jestem dobrze przygotowany fizycznie. Mam nadzieję, że razem poprowadzimy Polskę na mistrzostwa Europy – dodał. Teraz przed Polską wtorkowy finał baraży z Walią w Cardiff. – Wiemy, że to silny, agresywny zespół, który gra fizyczną piłkę. Jestem dobrej myśli – zakończył.