HomePiłka nożnaPiotr Zieliński chwali kolegę z zespołu. Ładne słowa

Piotr Zieliński chwali kolegę z zespołu. Ładne słowa

Źródło: TVP Sport

Po meczu Polski z Chorwacją (3:3) do mediów wyszedł Piotr Zieliński. Pomocnik w ładnych słowach odniósł się do Jakuba Modera.

Piotr Zieliński

DPPI Media / Alamy

Piotr Zieliński pochwalił Jakuba Modera

Obu zawodników znalazło się w wyjściowym składzie na mecz z Chorwacją. W lepszym humorze pójdzie spać Zieliński. To właśnie zawodnik Interu otworzył wynik spotkania w 5. minucie. Po otrzymaniu podania od Kacpra Urbańskiego, doświadczony pomocnik mocno przymierzył na chorwacką bramkę. To już drugi gol Zielińskiego w reprezentacji z rzędu. 30-latek wpisał się na listę strzelców również w spotkaniu z Portugalią (1:3).

Po zakończonym spotkaniu kapitan polskiej reprezentacji odpowiedział na pytania dziennikarzy. Zieliński odniósł się m.in. do sytuacji Jakuba Modera. Piłkarz Interu Mediolan pochwalił kolegę z zespołu.

Moder ma fantastyczne warunki. Ma wszystko, żeby być klasowym piłkarzem. Uważam, że na “6” też może się sprawdzić – stwierdził Piotr Zieliński.

Trudny czas Jakuba Modera

Moder przeżywa obecnie trudny czas w swojej karierze. Otrzymał powołanie do reprezentacji na wrześniowe i październikowe zgrupowanie, choć wielu kibiców sceptycznie podchodzi do jego formy.

25-latek praktycznie w ogóle nie gra w klubie. W tym sezonie zaliczył tylko 71 minut w Pucharze Ligi Angielskiej. W Premier League zawodnik Brighton nawet nie powąchał murawy. Mimo tego, Zieliński sądzi, że Moder może jeszcze stać się klasowym piłkarzem.