HomePiłka nożnaKontuzja piłkarza Śląska Wrocław. Wypada na około pięć tygodni

Kontuzja piłkarza Śląska Wrocław. Wypada na około pięć tygodni

Źródło: Canal+SPORT

Jacek Magiera w rozmowie przedmeczowej na łamach Canal+SPORT poinformował, że kontuzja Piotra Samca-Talara wykluczy go z gry na około 4-5 tygodni. 22-letni atakujący odniósł uraz w czwartkowym meczu z St. Gallen.

Piotr Samiec-Talar kontuzjowany

Czwartkowy mecz Śląska Wrocław z St. Gallen został przepłacony kontuzją Piotr Samca-Talara. 22-latek strzelił w 43. minucie spotkania gola na 2:1 po asyście Matiasa Nahuela. W 67. minucie został jednak zmieniony na rzecz Buraka Ince ze względu na uraz stawu skokowego. Po przeprowadzonych badaniach wyszło, że absencja “Samiego” wyniesie około 4-5 tygodni, jak potwierdził Jacek Magiera w przedmeczowej wypowiedzi na łamach Canal+SPORT.

Piotr Samiec-Talar w poprzednim sezonie Śląska Wrocław zagrał w 33 meczach w których strzelił siedem goli i zanotował dziewięć asyst. W lutym 2024 roku jego kontrakt z “Wojskowymi” został przedłużony. Aktualnie obowiązuje on do końca czerwca 2027 roku. 22-latek wyceniany na milion euro przez portal “Transfermarkt” jest wychowankiem wrocławskiej ekipy.

Śląsk Wrocław zremisował 1:1 starcie z Koroną Kielce w ramach piątej kolejki Ekstraklasy. Aktualnie ekipa Jacka Magiery ma zgromadzone zaledwie trzy “oczka” na koncie, choć mają rozegrany mecz mniej ze względu na przełożenie spotkania z Radomiakiem Radom w trzeciej kolejce. Za tydzień wrocławianie zmierzą się na własnym obiekcie z Legią Warszawa.

Santiago Canizares chwali Szczęsnego. Ma jednak jedną wątpliwość
Szczęsny szczęśliwy po dołączeniu do FC Barcelony. Nie ukrywa tego
Szczęsny poczeka na debiut w Barcelonie. Kiedy może zagrać?
Barcelona szykuje sensacyjny transfer. Marzą o jego powrocie
Goncalo Feio ma poparcie szatni? Jest jasny sygnał
Szczęsny w Barcelonie. Bramkarz musi jednak być wariatem! Jego serce znów zapłonęło