HomePiłka nożnaPILNE: Aktualizacja wieści w sprawie kontuzjowanych kadrowiczów

PILNE: Aktualizacja wieści w sprawie kontuzjowanych kadrowiczów

Matty Cash z powodu urazu mięśnia dwugłowego opuści zgrupowanie reprezentacji Polski i wróci do Birmingham. Jak podaje Kuba Seweryn z portalu Sport.pl, na kadrze pozostanie jednak Przemysław Frankowski.

Matty Cash

IMAGO/Foto Olimpik

Matty do domu, Przemek zostaje

Strzelec gola we wczorajszym meczu z Estonią zszedł z boiska w przerwie. Doszło u niego do stłuczenia, jednak Michał Probierz nie chciał bardziej ryzykować zdrowia wahadłowego i od drugiej połowy posłał w bój Matty’ego Casha. Ten jednak już po kilku minutach od wejścia na plac gry złapał się za mięsień dwugłowy i usiadł na murawie PGE Narodowego. Szybko stało się jasne że dla zawodnika Aston Villi to koniec spotkania.

Naciągnięcie mięśnia dwugłowego to około 2 tygodni przerwy. Oznacza to, że Cash opuści zgrupowanie i powróci do Anglii. Z kolei decyzja co do występu Przemysława Frankowskiego we wtorkowym finale baraży do Mistrzostw Europy przeciwko Walii zapadnie w poniedziałek.

Urazy polskich wahadłowych to obok straconego gola jedyne złe wieści z czwartkowego meczu przeciwko Estonii. Polacy pewnie pokonali rywali 5:1 i zapewnili sobie wyjazd do Cardiff. Finał baraży z Walią odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 marca, o godzinie 20:45.

Marcin Matysiak: Zagraliśmy dwie różne połowy
Piłkarz przymierzany do reprezentacji Polski dostał powołanie do młodzieżowej kadry innego kraju
Ależ comeback Juventusu – z 0:3 do 3:3 z Bologną! Cudowny gol Milika [WIDEO]
Mohamed Salah wygadał się na temat swojej przyszłości. Wymowny wpis Egipcjanina
Wielki mecz Ewy Pajor. Hat-trick i tytuł królowej strzelczyń na pożegnanie z Wolfsburgiem
Nowe szczegóły w sprawie przyszłości Modricia. Chorwat zostanie w Madrycie?
Oficjalnie: Hellas Werona zostaje w Serie A. Polacy pomogli w kluczowym meczu
Sancho może zostać w Borussii, ale… musi spełnić jeden warunek!
Minimalna wygrana Zagłębia na koniec kolejki. Kolejny gol Kurminowskiego [WIDEO]
Łukasz Piszczek szczerze o Sancho: To, co działo się w Manchesterze w ogóle mnie nie dziwiło