HomePiłka nożnaPiłkarz Realu Sociedad mocno o meczu z Realem Madryt. “To wstyd”

Piłkarz Realu Sociedad mocno o meczu z Realem Madryt. “To wstyd”

Źródło: Movistar

Takefusa Kubo był wyraźnie rozczarowany po piątkowej porażce na własnym terenie z Realem Madryt. Skrzydłowy Realu Sociedad przyznał, że ten rezultat to dla niego wstyd.

Aflo Co. Ltd. / Alamy

Kubo niezadowolony po starciu z Realem Madryt

Real Sociedad przegrał 0:1 piątkowe starcie z Realem Madryt po bramce Ardy Gulera. W wywiadzie po meczu ich zawodnicy nie kryli rozczarowania.

Każdy, kto oglądał ten mecz wie, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Real Madryt miał szczęście, mieli jedną lub dwie sytuacje, gdy my mieliśmy ich sześć lub siedem. Jak zawsze jednak – liczy się rezultat. A ten to wstyd ze względu na ludzi, którzy przyjechali tu mimo deszczu, zmiany terminu meczu i całej reszty tego g*wna, która się wydarzyła – przyznał Takefusa Kubo w pomeczowej wypowiedzi na łamach Movistar.

Japoński skrzydłowy strzelił w 33. minucie bramkę, która jednak została anulowana przez faul zawodnika jego drużyny na Tchouamenim.

Odnośnie mojego gola, to myślę, że ich zawodnik zaspał, nie uważam, by Barrene go faulował. W Lidze Mistrzów takich rzeczy nie gwiżdżą – podsumował Kubo.

Real Sociedad znajduje się obecnie na szóstej lokacie tabeli LaLiga. Real Madryt z kolei pewnie zmierza po mistrzostwo mając aż 14 punktów przewagi nad FC Barceloną, która w tej kolejce ligi hiszpańskiej ma do rozegrania domowy mecz z Valencią.

Niespodzianka stała się faktem! Olympiakos w finale Ligi Konferencji
Atalanta Bergamo w finale Ligi Europy! Olympique Marsylia za burtą
Liga Europy: 49. mecz bez porażki Bayeru Leverkusen! Kuriozalny samobój obrońcy Romy [WIDEO]
Przepychanka na BayArena! Sędzia rozdzielał zawodników [WIDEO]
Waldemar Sobota wydał opinię o Michale Skórasiu przed transferem! Z prośbą zwrócił się zarząd Club Brugge
Wzruszające sceny w przerwie meczu reprezentacji. Legenda polskiego “szczypiorniaka” uhonorowana [WIDEO]
Alphonso Davies o przenosinach na Santiago Bernabeu. Czy transfer dojdzie do skutku?
Jacek Magiera: Wiemy, że możemy dokonać czegoś wielkiego
Maldini o najtrudniejszych przeciwnikach. Włoch stawia na brazylijski duet
Rostkowski do Pola: Marciniakowi łatwiej teraz nie będzie, ale FIFA i UEFA nadal go potrzebują