HomePiłka nożnaPiłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Źródło: Canal+ Sport

Monaco rozbiło na własnym stadionie Crveną Zvezdę Belgrad 5:1. Ozdobą meczu była bramka zdobyta przez Wilfrieda Singo w 54. minucie. Piękne uderzenie stopera udostępnił oficjalny profil Canal+ Sport na X.

Monaco rakieta w lm

Screen: X/Canal+ Sport

Monaco z łatwym zwycięstwem

Monaco przystąpiło do trzeciej kolejki fazy ligowej Ligi Mistrzów i meczu Crveną Zvezdą Belgrad z czterema punktami na koncie. Ekipa z Księstwa pokonała (3:0) Barcelonę oraz zremisowała (2:2) z Dinamem Zagrzeb. Strzelanie na Stadionie Ludwika II rozpoczął w 21. minucie Takumi Minamino. Goście wyrównali już po sześciu minutach, ponieważ rzut karny podyktowany po nieudanym wślizgu Thilo Kehrera, na gola zamienił Cherif Ndiaye. Radosław Majecki był bez szans. Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się Breel Embolo. Po zmianie stron do siatki trafiali już tylko podopieczni Adiego Huttera. Dublet upolował Minamino. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Maghnes Akliouche

Na szczególne uznanie zasługuje jednak uderzenie stopera Wilfrieda Singo z 54. minuty. Iworyjczyk po krótkim podaniu Kehrera, przyjął piłkę w okolicach koła środkowego i podciągnął akcję kilka metrów do przodu. Ostatecznie ku zaskoczeniu kibiców posłał pocisk w prawe okienko bramki strzeżonej przez Ilicia.

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy