HomePiłka nożnaPetr Schwarz: Czuję się po prostu fatalnie

Petr Schwarz: Czuję się po prostu fatalnie

Śląsk Wrocław przegrał niespodziewanie z Ruchem Chorzów 2:3. Jeden z liderów WKS-u Petr Schwarz odpowiedział po tym meczu na nasze pytania.

Petr Schwarz

Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Trudny moment Śląska

Było to dla Was bardzo trudne spotkanie. Jak się czujesz po tym meczu?

Petr Schwarz: Nie wiem, czy mogę używać takich słów, ale czuję się po prostu fatalnie. Nie chcieliśmy, żeby ten mecz wyglądał w ten sposób. Często jak bardzo chce się czegoś dokonać, to nic nie wychodzi. Dzisiaj niestety tak właśnie było. Przeciwnik miał swoje okazje i wykorzystał je na sto procent. To nas bardzo boli.

Co się stało, że tak późno zaczęliście grać dobrze?

Nie wiem, czy się z tym zgodzę. W pierwszej połowie też mieliśmy swoje okazje, na przykład akcje Żukowskiego. Z kolei w drugiej były strzały i dośrodkowania. Około 80. minuty Ruch zwolnił. Może brakowało im wtedy sił i dopiero wtedy przyszły nasze bramki, ale było już za późno.

Jak zbudować pewność siebie po takiej porażce?

Na pewno musimy oczyścić głowy i zamknąć ten mecz jak najszybciej to możliwe, bo wiemy, że zostały nam cztery mecze. To będą bardzo trudne spotkania. Dobrze wiemy, jak wygląda Ekstraklasa. Ze swojej strony mogę tylko jeszcze raz powtórzyć, że musimy wyczyścić nasze głowy i wyjść na następne starcia przygotowani na sto procent. Ciągle o coś walczymy.

Rozmawiał Jakub Kleczkowski

Ikona walki o Ligę Mistrzów. Skorupski odbiera sportową nagrodę za lata dobrej postawy
AS Roma podejmuje ważne decyzje transferowe
Relacje ważniejsze niż taktyka. Xabi Alonso i jego sposób na wygrywanie
Arsenal może ściągnąć wielki talent z Holandii!
Wygasa kontrakt Gikiewicza. Znamy plany Widzewa! Planują też zagraniczny zaciąg [NASZ NEWS]
Obrońca wróci do Barcelony z wypożyczenia
Mecz z Realem zbiera swoje żniwo. Kolejna kontuzja i zagrożony udział w Euro 2024
„Czystki” na Stamford Bridge? Z klubem może pożegnać się aż sześciu piłkarzy!