HomePiłka nożnaCyrk w meczu Osasuny. Pomocnik podał do własnego bramkarza i ustalił wynik spotkania [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

Moises Gomez strzelił gola samobójczego w 91. minucie meczu Osasusa – Celta Vigo. Ostatecznie to zespół z Pampeluny wygrał 3:2. Spotkanie można było obejrzeć na antenie Eleven Sports.

Osasuna - Celta gol samobójczy

X / Eleven Sports

Osasuna wygrała pomimo kuriozalnego gola

Osasuna przystępowała do domowego meczu z Celtą Vigo z dorobkiem czterech punktów. Ekipa z Pampeluny zajmowała tym samym 12. miejsce w tabeli. Strzelanie na Estadio El Sadar w 4. kolejce LaLigi rozpoczął w 21. minucie Enzo Boyomo. Błyskawicznie, bo już po siedmiu minutach wyrównał Borja Iglesiasa. W drugiej połowie podopieczni Vicente Moreno wypracowali sobie dwubramkową przewagę za sprawą bramek zdobytych przez Carlosa Domingueza (trafienie samobójcze) i Abela Bretonesa.

Jednak najbardziej kuriozalna sytuacja miała miejsce w doliczonym czasie gry. Pomocnik gospodarzy – Moises Gomez otrzymał podanie od bramkarza Sergio Herrery i błyskawicznie zdecydował się na piłkę zwrotną. Na nieszczęście kibiców Los Rojillos, 30-latek zanotował fatalną pomyłkę i pokonał kolegę z zespołu, który nie zdążył zareagować. Finalnie wyczyn Hiszpana poskutkował tylko bramką kontaktową, ponieważ Osasuna wygrała 3:2.