HomePiłka nożnaZbliżenie kamery sprawiło, że jego radość podziwiał cały świat. Teraz udziela wywiadu

Źródło: BBC

Manchester United po szalonym meczu pokonał Liverpool FC 4:3 i zameldował się w półfinale Pucharu Anglii. Media społecznościowe szybko obiegło nagranie ukazujące radość młodego fana “Czerwonych Diabłów”. W wywiadzie udzielonym BBC 10- latek opisał ile znaczyło dla niego decydujące trafienie.

Manchester United - Liverpool FC

IMAGO / Propaganda Photo

Szalone “Derby Anglii”

W ćwierćfinale Pucharu Anglii doszło do starcia, które elektryzuję zwolenników brytyjskiego futbolu. Manchester United zmierzył się z odwiecznym rywalem – Liverpoolem. Najbardziej utytułowane kluby z Premier League zafundowały widowisko okraszone siedmioma golami. Pełen zwrotów akcji spektakl ostatecznie zakończył się zwycięstwem drużyny prowadzonej przez Erika ten Haga, a decydującego gola pod koniec dogrywki zdobył Amad Diallo. Iworyjczyk sprawił, że “Teatr Marzeń” praktycznie uniósł się w powietrze. Uwagę realizatora przykuła radość jednego z młodych kibiców zasiadających na Old Trafford – Alfiego.

Dziesięciolatek stał się pewnego rodzaju gwiazdą internetu i w wywiadzie udzielonym BBC opisał emocje, które towarzyszyły mu po decydującym trafieniu. – Byłem taki szczęśliwy, a kiedy padł ostatni gol, nie mogłem powstrzymać łez. Atmosfera była niesamowita. To był najlepszy moment w moim życiu – pokonanie rywali w ostatniej minucie jest po prostu niewiarygodne.

Legenda Atletico odejdzie z klubu? Wskazał już preferowany kierunek
Michał Probierz staje w obronie reprezentanta Polski. Ważna wypowiedź
Wichniarek zabrał głos po meczu pożegnalnym. “Coś niesamowitego”
Kolejne problemy polskich kadrowiczów. Michał Probierz przekazał złe wieści
Alarm w Śląsku Wrocław! Kontuzja wschodzącej gwiazdy pogłębi problemy zespołu?
Reprezentant Polski straci miejsce w składzie? Ekspert stawia sprawę jasno
Strzelił gola i nie celebrował. Anglia wygrała z Irlandią! [WIDEO]
Gwiazda reprezentacji Chorwacji przed meczem z Polską: Martwimy się wynikami naszego zespołu