HomePiłka nożnaNicola Zalewski wrócił do gry! AS Roma remisuje

Nicola Zalewski wrócił do gry! AS Roma remisuje

Nicola Zalewski wrócił do gry w klubie po ponad miesiącu przerwy. AS Roma zremisowała 1:1 z Monzą.

Nicola Zalewski

Giuseppe Maffia / Alamy

Nicola Zalewski wrócił! Po 35 dniach

Pod koniec okna transferowego Nicola Zalewski stał się bohaterem sagi związanej z jego ewentualnym przejściem do Galatasaray. Polak odrzucił ofertę z Turcji, co poskutkowało jego skreśleniem z kadry meczowej Romy. Od 1 września nie pojawił się nawet w kadrze meczowej w żadnym ze spotkań. Zmieniło się to w niedzielę. Wrócił nie tylko do kadry, ale też do gry! Jego rozbrat z boiskiem trwał 35 dni.

Zalewski pojawił się na boisku w 19. minucie meczu z Monzą. Zmienił kontuzjowanego Stephana El Shaarawy’ego. Polak nie wyróżnił się niczym wielkim na placu gry. Podobnie jak jego koledzy. Roma ostatecznie tylko zremisowała na wyjeździe z Monzą 1:1. To czwarty remis rzymian w tym sezonie.

A jaka przyszłość czeka Zalewskiego? Kilka dni temu na łamach “Corierre dello Sport” dyrektor sportowy Romy zapowiedział, że nie zamierzają stracić tak utalentowanego gracza.

Niespodzianka w Betclic 1. lidze! Znicz Pruszków przerwał passę lidera
Postecoglou zawiedziony postawą drużyny! Mocne słowa trenera Spurs
Drużyna Polaka dołuje. Kolejna wysoka porażka
Robert Lewandowski zachwycił Flicka. Ależ słowa trenera
Bayern bez wygranej! Szalony mecz w Bundeslidze
Pogoń Szczecin wyszarpała triumf! Ależ końcówka [WIDEO]
Bejger zabrał głos po porażce Śląska z Cracovią. “Przegraliśmy na własne życzenie”
Co za powrót Brighton! Tottenham pokonany w niesamowitej batalii na The Amex Stadium