HomePiłka nożnaNeymar przekazał ważną wiadomość. Jest przełom (WIDEO)

Neymar przekazał ważną wiadomość. Jest przełom (WIDEO)

Źródło: Sport

Neymar po prawie rocznej przerwie wraca do treningów z Al-Hilal. Przesłał wiadomość fanom z Arabii Saudyjskiej.

screen / platforma X – Al-Hilal

Neymar gotowy do treningów z Al-Hilal.

17 października 2023 roku Neymar zerwał więzadła krzyżowe w kolanie podczas eliminacyjnego meczu do mistrzostw świata z Urugwajem. Brazylijczyk miał problemy podczas rekonwalescencji, stąd jego przerwa nie potrwała tak, jak zakładano od 8-10 miesięcy a wydłużyła się do około roku. W piątek 11 października piłkarz w końcu mógł cieszyć się z powrotu na boisko. Al-Hilal w mediach społecznościowych zamieściło dwa filmiki z udziałem 32-latka. Na jedynym z nich Neymar wita swoich fanów.

Saudyjski klub wrzucił również kilka ujęć z treningu, na którym widać Neymara strzelającego gola do pustej bramki. Na ten moment nie jest jeszcze znana dokładna data powrotu Brazylijczyka do rozgrywania meczów. Sytuacja Al-Hilal w lidze jest jednak bardzo dobra, nawet pod nieobecność wielkiej gwiazdy. Drużyna Jorge’a Jesusa zajmuje aktualnie pierwsze miejsce z sześcioma zwycięstwami na koncie.

Żółtodziób z techniką w nogach. Dlaczego Probierz powołał Oyedele?
 Mateusz Borek: Oto moja jedenastka na Portugalię
Debata nad pozycją Oyedele w klubie i kadrze. “Mnóstwo zagadek”