HomePiłka nożnaNajgorszy możliwy rzut karny?! [WIDEO]

Najgorszy możliwy rzut karny?! [WIDEO]

Źródło: Valencia CF

Valencia pokonała Osasunę 1:0 w meczu 31 kolejki LaLgia. Więcej niż o samym wyniku, mówi się o zmarnowanym rzucie karnym Atne Budimira.

Ante Budimir

CORDON PRESS / Alamy Stock Photo

Fatalne wykonanie

Osasuna przegrywała u siebie 0:1 z Valencią od 18. minuty spotkania. Autorem trafienia był Andre Almeida. Wszystkim zdawało się, że mecz zakończy się już takim rezultatem, ale w siódmej minucie doliczonego czasu gry sędzia Munuera Montero odgwizdał rzut karny dla gospodarzy.

Do jedenastki podszedł Ante Budimir. Chorwat rozgrywa świetny sezon i na pewno jest jednym z liderów Osasuny. Strzelił już 16 goli w LaLiga, co daje mu drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Nic nie wskazywało na to, że zaraz wydarzy się coś absurdalnego. Napastnik wziął rozbieg i uderzył piłkę niemal w najgorszy możliwy sposób. Bramkarz Valencii Giorgi Mamardashvili pewnie wyłapał piłkę i stał się bohaterem spotkania.

Sami zobaczcie, jak zabawnie wyglądała ta sytuacja!

Rywal Artura Szpilki o wypowiedziach piłkarzy: Bardzo duża poprawność polityczna
Oficjalnie: Zmiana w walce wieczoru na XTB KSW 94! “Bardzo mnie to boli”
Oficjalnie: Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w Clout MMA. Znamy rywala