HomePiłka nożnaŻewłakow bez najmniejszych wątpliwości. To oni są największym rozczarowaniem na EURO

Żewłakow bez najmniejszych wątpliwości. To oni są największym rozczarowaniem na EURO

Źródło: Własne

Aktualizacja:

Marcin Żewłakow podczas programu “Moc Euro” wymienił drużyny, które najbardziej go rozczarowały podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy. Ekspert wymienił również mecz, który najmocniej go zachwycił.

Michał Żewłakow Biało-Czerwony Alarm

Kanał Sportowy

Anglia głównym rozczarowaniem

Anglicy zostali wymienieni przez Żewłakowa jako drużyna, która grała najbardziej poniżej oczekiwań. Drużyna Garetha Southgate’a co prawda nie przegrała żadnego starcia, aczkolwiek prezentowała bardzo toporny i nudny futbol. Strzelili zaledwie dwie bramki na przestrzeni całej fazy grupowej.

— Anglicy są dla mnie niewątpliwie największym rozczarowaniem tej fazy grupowej. To jest dla mnie drużyna, która tak jak kiedyś przyciągała, tak teraz zaczyna odpychać. Z tych zespołów które odpadły, wymieniłbym Serbię. Zawsze byli zdolni do jednego zrywu, do jakiegoś jednego meczu, który pozwalał respektować Serbów, ale teraz tego nie było. Ten uratowany remis w ostatnich minutach to jedyny moment w którym zaistnieli, więc spodziewałem się po nich więcej – rozpoczął ekspert.

Na pytanie który mecz spośród tych które komentował najmocniej mu przypadł do gustu, Żewłakow wskazał starcie Turcji z Gruzją z pierwszej kolejki grupy “F”. Turkom udało się wtedy pokonać 3:1 Gruzję po bardzo intensywnym spotkaniu.

Mecz Gruzji z Turcją był tym spotkaniem, który mnie poniósł, mimo że się tego nie spodziewałem. Od pierwszej do minuty tyle się działo, że trzeba było w pełni skupić się na starciu. Mecz dwóch drużyn, które mają plan i nie zamierzają się dostosowywać do rywala, tylko grają O swoje. Mam wrażenie, że tam to co było powiedziane w szatni, to w stu procentach było tam realizowane. Dużo zwrotów akcji, to mogło się inaczej skończyć – podsumował Marcin Żewłakow.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]