HomePiłka nożnaMikael Ishak: Potrzebowaliśmy trochę szczęścia do zwycięstwa

Mikael Ishak: Potrzebowaliśmy trochę szczęścia do zwycięstwa

Źródło: lechpoznan.pl / Canal+Sport

– Potrzebowaliśmy trochę szczęścia do zwycięstwa. Dziś nam ono towarzyszyło – skomentował Mikael Ishak niedzielny triumf nad Pogonią Szczecin 1:0 w 27. kolejce PKO BP Ekstraklasy.

Piłkarze Lecha Poznań

Mikael Ishak bohaterem Kolejarza

Lech Poznań zdobył upragnione trzy punkty w rywalizacji z Portowcami, którzy przystępowali do dzisiejszego meczu po odpadnięciu z Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Losy spotkania rozstrzygnął Mikael Ishak w 77. minucie. Szwed w końcu przełamał się, ponieważ czekał na trafienie pięć miesięcy.

Wiedzieliśmy, że mierzymy się z bardzo silnym przeciwnikiem, który mimo 120 minut w pucharze stawi nam mocny opór. Cały czas chcieliśmy na niego napierać, potrzebowaliśmy trochę szczęścia do zwycięstwa. Dziś nam ono towarzyszyło, ale wcześniej nam go nieco brakowało – mówił Ishak, cytowany prze klubowy portal. Kolejorz dzięki zwycięstwu awansował na najniższe miejsce podium. W następnej kolejce lechici zmierzą się z Puszczą Niepołomice.