HomePiłka nożnaPiękny obrazek po meczu Club Brugge. Skóraś prowadził doping kibiców [WIDEO]

Piękny obrazek po meczu Club Brugge. Skóraś prowadził doping kibiców [WIDEO]

Źródło: Club Brugge Twitter

Michał Skóraś zaliczył kolejny udany występ w Club Brugge, strzelając jedną z bramek w wygranym 3:0 meczu z Royal Antwerp w grupie mistrzowskiej belgijskiej Jupiler Pro League. Po meczu Polak podszedł do kibiców i prowadził ich doping.

Michał Skóraś

Belga News Agency / Alamy

Skóraś błyszczy formą

Michał Skóraś przeżywa świetny czas w Brugii. Po nieudanej pierwszej połowie sezonu, w trakcie której najczęściej pełnił rolę rezerwowego, w ostatnich tygodniach wyrasta na czołową postać Club Brugge. Kolejny pokaz zwyżkowej dyspozycji pokazał w niedzielnym meczu z Royal Antwerp.

Drużyna z Brugii pewnie wygrała to spotkanie 3:0, a Skóraś miał w tym spory udział. Polak wpisał się na listę strzelców w 60. minucie, podwyższając na 2:0. Był to jednocześnie jego pierwszy gol w lidze – do dziś miał na koncie dwa gole w pucharowych rozgrywkach.

Skóraś prowadził doping kibiców

Zarówno gol z Royal Antwerp, jak i dwie asysty w poprzednim spotkaniu z Anderlechtem sprawiły, że Skóraś bardzo szybko zyskał w oczach kibiców Club Brugge. Przykładem na to było jego zachowanie po końcowym gwizdku niedzielnego meczu, które obiegło media społecznościowe.

Polak wziął w ręce megafon i zaczął prowadzić doping grupy fanów swojej drużyny, intonując słowa przyśpiewki. Na nagraniu wyraźnie widać, że sympatycy 24-latek złapał dobry kontakt z kibicami Club Brugge, co może mieć tylko pozytywne przełożenie na jego formę i kolejne występy.