HomePiłka nożnaOgnista przemowa Probierza w przerwie meczu z Holandią. Co za słowa!

Ognista przemowa Probierza w przerwie meczu z Holandią. Co za słowa!

Źródło: Łączy nas Piłka

W nowym materiale opublikowanym na koncie Łączy nas Piłka na YouTube jest fragment z wypowiedzi Michała Probierza podczas przerwy meczu Polski z Holandią. Selekcjoner żywiołowo podbudowywał zawodników.

YouTube Łączy nas Piłka screen

Probierz w przerwie: Nie wycofujemy się!

Reprezentacja Polski schodziła na przerwę podczas niedzielnego meczu z Holandią przy wyniku 1:1. Mecz był zaciekły i wyrównany, były momenty w których to Holandia dominowała, jak i chwile, w których to Biało-Czerwoni przejmowali kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Piłkarze zdecydowanie byli zadowoleni z tego, co do tamtej pory pokazali. Selekcjoner starał się jeszcze mocniej nakręcić zawodników.

Panowie, z jednym z faworytów, do przerwy 1:1, potrafimy grać jak równy z równym! Trzeba dalej grać, trzeba dalej szukać wyzwań! Ciągle chcieć tą piłkę. To jest właśnie to! Jak padniesz – będzie zmiana, są następni, którzy tylko czekają, by wejść. Musimy od siebie dać serducho, jeszcze więcej. Piłka stykowa, to musi fruwać! Wyjść na tą drugą połowę, zrobić wszystko, by ten mecz wygrać i będziemy zadowoleni! – grzmiał Michał Probierz.

Panowie, to musi wam radość sprawiać, jeszcze raz mówię. Radość. Nie wycofujemy się, nie robimy tylko że defensywka, szukać grania, szukać możliwości do wyjścia, uwierzcie w to. Jeszcze, jeszcze, mamy dobrych zmienników. Dawać panowie, nakręcić się – już spokojniej mówił selekcjoner.

Ostatecznie w drugiej odsłonie Holandia zdołała strzelić gola. W 83 minucie wyprowadził ich na prowadzenie Weghorst, który zameldował się na murawie zaledwie dwie minuty wcześniej. Polacy przegrali pierwsze starcie, ale opuścili stadion z podniesionymi głowami. Zaprezentowali kawał dobrego futbolu stawiając ciężkie warunki dużo wyżej notowanemu przeciwnikowi.

Wielki sukces Natalii Kaczmarek! Może zdobyć prestiżową nagrodę
Sułek-Schubert nie wytrzymała. Kibice nie rozumieją jej reakcji
Paweł Fajdek podsumował sezon. Szczere wyznanie o osobistej tragedii
Podium Pawła Fajdka na ważnych zawodach. Pokonał mistrza olimpijskiego
Anastazja Kuś ponownie zachwyciła. Podium w mityngu Diamentowej Ligi
Świetna forma Natalii Kaczmarek! Pobiła rekord Polski
Niesamowita historia olimpijskiego medalisty. To dlatego nie może się doczekać powrotu do Polski
Natalia Kaczmarek stanowczo o młodszych rywalkach. Naprawdę to powiedziała!