HomePiłka nożnaProbierz wyjaśnia kwestię czasu wolnego piłkarzy. “Jak będę miał ochotę zagrać w golfa, to też pójdę”

Probierz wyjaśnia kwestię czasu wolnego piłkarzy. “Jak będę miał ochotę zagrać w golfa, to też pójdę”

Źródło: Łączy nas Piłka

Aktualizacja:

Michał Probierz na piątkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski poruszył aspekt czasu wolnego zawodników podczas zgrupowania. Selekcjoner przyznał, że ma tu ludzkie podejście i nie zabrania spędzania wolnych chwil piłkarzom tak jak oni chcą.

Michał Probierz

Sipa US / Alamy

Probierz: Nie boimy się Holandii

Michał Probierz rozpoczął od stwierdzenia, że mimo respektowania jakości reprezentacji Holandii, nikt w kadrze Polski się ich nie boi. Mecz zacznie się już w niedzielę i zespół patrzy z optymizmem na to spotkanie.

Szanujemy zespół Holandii, ale też nie boimy się ich. Zrobimy wszystko, by zagrać dobre spotkanie i byśmy pokazali, że zrobiliśmy kolejny krok w tej kadrze – przyznał selekcjoner reprezentacji Polski.

Następnie szkoleniowiec przeszedł do kwestii czasu wolnego piłkarzy. Przyznał, że póki zawodnicy ciężko pracują i nie ma u nich żadnych problemów dyscyplinarnych, to mogą spędzać wolne chwile tak jak chcą. Kluczowe jest według trenera prosperowanie tak, jak w życiu codziennym.

Zawodnicy mają czas wolny, bo ja uważam, że to nie jest sztuką, by siedzieli w pokojach i myśleli, bo i tak nic nie wymyślą. Kwestia jest taka, że oni muszą normalnie prosperować jak w życiu codziennym. Ktoś chce iść na kawę to idzie na kawę, ktoś chce wyjść to wychodzi. Tak jak powiedziałem – jak będę miał ochotę wyjść zagrać w golfa, to też pójdę. Nie uważam, że to jest coś złego, to naturalne. Trenują solidnie, wszystko wygląda bardzo dobrze, na odprawach są regularni, wszyscy są do dyspozycji. Będą chcieli spotkać się z rodzinami, czy kolegami, to nie widzę żadnego problemu – wyznał Michał Probierz.

Moc Euro z udziałem Michała Pola, Marcina Borzęckiego, Michała Gutki oraz gości na łączach można obejrzeć klikając w link poniżej.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

OFICJALNIE: Nowy zawodnik Lechii Gdańsk! Beniaminek ubiegł Jagiellonię
Wielki transfer staje się faktem! Arsenal z hitowym wzmocnieniem
Skandal na Igrzyskach Olimpijskich! Drużyna została okradziona
Roma ma problem z Zalewskim. Tego się nie spodziewała. “Może to większa presja?”
Wyniki w cieniu absurdu. Podsumowanie pierwszego piłkarskiego dnia na igrzyskach! [WIDEO]
Dlaczego FAR Rabat zatrudnił Michniewicza? “To był szok”
UEFA wlepia kolejne kary po Euro 2024. Aż siedem reprezentacji z grzywnami
Jacek Magiera skomentował porażkę na Łotwie. “Byliśmy za bardzo spięci”
Juventus nie zatrzymuje się z transferami. Nowy stoper blisko Turynu!
Podolski otwarcie o sytuacji Górnika Zabrze. “Nie będziemy grać o mistrzostwo Polski”