HomePiłka nożnaMichał Probierz o kadrze na Euro: Mamy “dobre rozdanie”

Michał Probierz o kadrze na Euro: Mamy “dobre rozdanie”

Źródło: Łączy nas piłka – YouTube

Aktualizacja:

Michał Probierz na sobotniej konferencji prasowej wypowiedział się w temacie zawodników jadących na Euro. Trener przyznał, że jest zadowolony z zawodników, jakich udało się zebrać.

Michał Probierz

PressFocus

Michał Probierz jest zadowolony z kadry

Powołania na wielkie imprezy zawsze wywołują wiele emocji. Trener reprezentacji Polski przyznał, że jest zadowolony z tego jakich ma zawodników i że udało się zebrać dobrą grupę. Michał Probierz wspomniał również o zmianie pokoleniowej, która nastąpiła w kadrze.

– W piłce jest taka jedna rzecz, że gra się kartami jakie się ma. Uważam, że mamy dobre karty, że te rozdanie było dobre i grupa zawodników która jest, to połączenie rutyny z młodością. Powoli jest ta płynność tego przejścia i tej zmiany pokoleniowej, która mówiłem ze musi nastąpić. Oby te euro było takim wyznacznikiem trendu do góry u wszystkich zawodników. Mam nadzieje, że to Euro będzie kolejnym krokiem tych zawodników w karierze, a dla nas wszystkich żeby to była satysfakcja z patrzenia na te reprezentację. Cieszyć się można, jak widać wczoraj po kibicach, byli zadowoleni i pochlebnie się wypowiadali o reprezentacji. Oby tak dalej. Tych trudności będzie wiele, ale ja z tej drogi na pewno się nie wycofam. To co powiedziałem wcześniej, ta porażka kiedyś przyjdzie, bo to jest normalne w tym zawodzie, ale umiejetność życia z porażka i nie szukania drugiego dna jest istotna – powiedział Michał Probierz.

Na Kanale Sportowym również trwa program “Biało-Czerwony Alarm”, w którym nasi eksperci wypowiadają się w temacie spotkania z Ukrainą, konferencji i tego co przed nami – czyli nadchodzącego Euro. Obejrzycie go klikając w link poniżej:

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]