HomePiłka nożnaPSG zalega Mbappe fortunę od miesięcy. Klub ustosunkował się do sprawy!

PSG zalega Mbappe fortunę od miesięcy. Klub ustosunkował się do sprawy!

Źródło: blast-info.fr

Aktualizacja:

Odejście Mbappe z PSG wywołało bardzo dużo złych emocji u kierownictwa mistrza Francji. Serwis blast-info.fr poinformował, że decyzja gwiazdora o zmianie pracodawcy na tyle nie spodobała się klubowi, że ten już w lutym wstrzymał jego wypłaty.

Kylian Mbappe

PressFocus

Mbappe w sporze z PSG

Kylian Mbappe po siedmiu latach zdecydował się opuścić PSG. Gwiazdor reprezentacji Francji wreszcie postanowił sfinalizować wyczekiwany przez wielu transfer do Realu Madryt i już od lipca będzie piłkarzem Królewskich. Zespół ze stolicy Hiszpanii pozyska przebojowego zawodnika w ramach darmowego transferu.

25-latek swoją decyzją o odejściu z paryskiej drużyny rozwścieczył kierownictwo klubu. Serwis blast-info.fr poinformował, że włodarze PSG byli wręcz wściekli, gdy Mbappe zakomunikował im w lutym, że nie przedłuży kontraktu i zmieni barwy klubowe. W związku z tym Paryżanie mieli wstrzymać jakiekolwiek wypłaty, które należały się zawodnikowi.

Cała relacja na linii Mbappe – PSG jest niezwykle napięta. Na początku czerwca “L’Equipe” podało informacje o tym, że zawodni zdecydował się wysłać do akcji swoich prawników. Francuz pragnie odzyskać należne mu wynagrodzenie, w tym bonusy. Wszystko wskazuje na to, że żadna ze stron nie ma zamiaru uginać się w wielomilionowym sporze, a cała sprawa może skończyć się w sądzie.

Autorzy raportu pochodzącego z portalu blast-info.fr zdołali nawet skontaktować się w całej sprawie z PSG. Klub wygłosił swoje stanowisko w kontrowersyjnej sprawie.

Zawodnik zobowiązał się chronić klub w momencie swojego odejścia. Najpierw zapewnił, że nie odejdzie na “darmowym transferze”, a potem, że jeśli ostatecznie jego odejście miałoby charakter “darmowego transferu” to zgodziłby się nie odejść “za darmo” (innymi słowy, zrzekając się pewnych praw finansowych), z czym związane są niektóre niedawno wstrzymane płatności – czytamy w stanowisku klubu.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Mateusz Borek o Zalewskim: Nadszedł czas poważnej decyzji
Oto olimpijskie menu dla kibiców. Będą “paragony grozy”? W szoku szczególnie angielscy kibice
Mateusz Borek mocno o postawie Śląska. “Nie jesteś gotowy, to nie pchaj się do Europy”
Wisła Kraków ma w składzie nieoszlifowany diament. “Żałuję, że nie może zagrać w tym meczu”
RB Lipsk odrzucił ofertę za Daniego Olmo! Ogromne pieniądze
Mateusz Janiak przestrzega: Wisła musi dać z siebie absolutne maksimum
OFICJALNIE: Wisła traci zawodnika. Piłkarz zostaje w Polsce
James Rodriguez wróci do Europy? Jest chętny z Włoch!
Piłkarz Lechii może szukać nowego klubu. Jest zainteresowany z Ekstraklasy
OFICJALNIE: Nowy zawodnik Lechii Gdańsk! Beniaminek ubiegł Jagiellonię