HomePiłka nożnaBorek o Piszczku: Nie interesuje go rola strażaka

Borek o Piszczku: Nie interesuje go rola strażaka

Źródło: Kanał Sportowy, YouTube

Aktualizacja:

W programie „Tylko Sport” w Kanale Sportowym na YouTube w pewnym momencie rozgorzała dyskusja na temat potencjalnej przyszłości Łukasza Piszczka. W tej kwestii wypowiedział się Mateusz Borek.

Mateusz Borek

Kanał Sportowy/YouTube

Piszczek w Ekstraklasie od nowego sezonu?

Łukasz Piszczek jest obecnie ekspertem w stacji ViaPlay. Latem natomiast będzie ekspertem Telewizji Polskiej podczas Mistrzostw Europy w Niemczech. Pojawiły się doniesienia, że od przyszłego sezonu były reprezentant Polski chciałby objąć któryś z klubów Ekstraklasy. Podczas programu „Tylko Sport” w Kanale Sportowym odniósł się do tego Mateusz Borek.

„Piszczek w czerwcu oczywiście pewnie popracuje przy meczach reprezentacji, i potem jakby miał objąć jakiś zespół w Ekstraklasie to chciałby to budować od początku, mieć wizję dłuższej pracy i jakiś wpływ na transfery.”

„Łukasz Piszczek dostał kilka propozycji, tylko że jego nie interesuje rola strażaka. On chce być poważnym facetem, więc musi najpierw dokończyć swój kontrakt z ViaPlay, potem pojedzie na Mistrzostwa Europy bo dogadał się z Kubą Kwiatkowskim, i myślę że w międzyczasie będzie wysłuchiwał ofert. Nie można wykluczyć, że dzisiaj na przykład taka Cracovia nie zadzwoni do Łukasza Piszczka i nie zaproponuje mu pracy, jeśli oczywiście utrzyma się w Ekstraklasie.” – dodał Borek.

Wygląda więc na to, że Piszczek po sezonie faktycznie może objąć jeden z klubów Ekstraklasy. Sytuacja powinna zacząć klarować się w lipcu, po zakończeniu Mistrzostw Europy w Niemczech.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Tymoteusz Puchacz bliski zmiany klubu. Jest wielu zainteresowanych
Gwiazdor Liverpoolu może odejść z klubu!
Nie wiadomo czy zdobędą mistrzostwo. Jednak już planują letnie transfery
Zespół z Bundesligi dał siedem milionów euro za reprezentanta Polski. Klub podjął decyzję
PSG zamierza wzmocnić cztery pozycje! Mocne nazwisko na liście
Poznaliśmy króla strzelców La Ligi? Wielki pech kontrkandydata
Kto będzie asystentem Flicka w Barcelonie? Dobrze znane nazwisko
Drugi ROAST przed Clout MMA 5 – kiedy i gdzie obejrzeć?
Koniec opery mydlanej, padło “here we go”. Znamy trenera Bayernu
Xavi z jasnym przekazem: Chciałbym pewnego dnia tu wrócić